Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Вітаємо з перемогою!

Дата: 22.10.2018 15:39
Кількість переглядів: 521

Фото без опису20 жовтня, в рамках обласної спартакіади серед команд міст області, у Знам’янці відбулися обласні змагання з гандболу. До нас завітали команди з міст Олександрії та Кропивницького.

Знам’янська команда продемонструвала всі якості притаманні спортивному азарту та прагненню до перемоги. На полі вирувала атмосфера справжнього спортивного видовища, напруженість, велика кількість гострих моментів і, в той же час, доброзичливе ставлення до суперників. Ігри проходили начебто на одному подиху.    

Окрім гарної спортивної підготовки, були в наявності і взаєморозуміння на полі, і дружня підтримка. Сподіваюся, ви вже зрозуміли, що із таким рівнем підготовки, перемоги нам було не уникнути. 

Перемогу виборювали: Кураєв Віктор, Довгаленко Володимир, Безребрий Валерій, Ніжебецький Родіон, Щупка Сергій, Балясник Данило, Лежненко Микола, Ліннік Валентин, Сопов Михайло, Ніжебецький Марк, Сізов Юрій, Ігранов Богдан. 

При підведенні підсумків, командам були вручені дипломи управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації. 

Начальник відділу молоді, спорту та охорони здоров’я Р.Ладожинська подякувала учасникам за великий позитив, що був отриманий від змагань, висловила сподівання на те що і у подальшому будуть проводитися змагання такого рівня, та побажала спортсменам досягнень та перемог у спорті та у житті.
     
Відділ молоді спорту та 
охорони здоров’я        
                                            


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень