Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Відбулося засідання постійних комісій з питань споживчого ринку, підприємництва та правової політики та з питань депутатської діяльності, регламенту, етики та гласності

Дата: 13.11.2018 15:32
Кількість переглядів: 718

Фото без описуПід головуванням голови комісії з питань депутатської діяльності, регламенту, етики та гласності Н.Коленченко, за участі секретаря міської ради Н.Клименко, відбулося засідання постійних комісій з питань споживчого ринку, підприємництва та правової політики ( гол. О.Луц) та з питань депутатської діяльності, регламенту, етики та гласності ( гол. Н.Коленченко).

Присутні члени комісій розглянули питання, що винесені на розгляд сесії міської ради ( крім питань регулювання земельних відносин), а також звернення приватних підприємців, що надійшли на адресу комісії з питань споживчого ринку, підприємництва та правової політики. 

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів – начальник фінансового управління Г.Лихота під час доповіді відзначила, що підставою для підготовки проекту рішення щодо внесення змін до міського бюджету на 2018 рік є листи головних розпорядників бюджетних коштів. Галина Вікторівна надала інформацію щодо запропонованих змін, по кожному розпоряднику бюджетних коштів окремо. Відповіла на запитання присутніх.

Під час обговорення питання, піднятого представниками ТОВ «Фора-Март», щодо встановлення торгових павільйонів біля магазину «Катерина», роз’яснення з питань відповідності даної пропозиції вимогам містобудівного та земельного законодавства надали головний спеціаліст відділу архітектури та містобудування О.Мостовий та начальник відділу земельних питань А.Грицюк. На запитання присутніх відповідали представник ТОВ «Фора- Март» Л.Юрпольська,   М.Кулібаба.

Депутати заслухали інформації: щодо змін, які пропонуються внести до Міських програм; про хід виконання Міських програм,  а також обговорили зміст Міських програм, що пропонуються для затвердження на черговій сесії міської ради. Доповідачі відповіли на запитання присутніх.

В.о. головного лікаря КЗ «Знам’янська міська лікарня ім.. А.В.Лисенка» І.Муравський представив для розгляду проекти рішень, що стосуються майна комунальної власності в частині продовження дії договорів оренди частини приміщень міської лікарні.
З метою завершення процедури припинення комунальних підприємств «Ринокторгсервіс»,«Знам’янська міська друкарня», Знам’янське спеціалізоване міське комунальне підприємство «Ритуал», «Знам’янська житлово – експлуатаційна контора №1» шляхом приєднання  до комунального підприємства «Знам’янський комбінат комунальних послуг» проведення державної реєстрації припинення комунальних підприємств відповідно до вимог чинного законодавства, начальником юридичного відділу Ю.Данільченком було проінформовано членів постійних комісій та присутніх про необхідність внесення відповідних змін до п. 1 рішення міської ради № 175 від  22 квітня 2016 року, що пропонуються на розгляд чергової сесії міської ради.

Заступник голови постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення міста, голова фракції ВО «Батьківщина» в Знам’янській міській раді 7 скликання І.Зіньковська, під час доповіді, звернулася з пропозицією доповнити проект рішення «Про звернення депутатів Знам’янської  міської ради до Президента України щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення» (суб’єкт подання  - фракція ВО «Батьківщина» в Знам’янській міській раді 7 скликання) адресатами, а саме: направити, у разі прийняття, дане рішення міської ради також до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України.

За результатами роботи,  надано висновки та рекомендації.

У роботі комісії брали участь: депутати міської ради О.Луц, С.Лєвінте, С.Каратєєв – члени постійної комісії з питань споживчого ринку, підприємництва та правової політики,  Н.Коленченко, Л.Семиніна, О.Куцов – члени постійної комісії з питань депутатської діяльності, регламенту, етики та гласності,  заступники міського голови, керуюча справами міськвиконкому, начальники та спеціалісти структурних підрозділів апарату Знам’янської міської ради та її виконавчого комітету, виконавчих органів міської ради, в.о. головного лікарня КЗ «Знам’янська міська лікарня ім.. А.В.Лисенка» І.Муравський.

З ходом проведення засідань постійних комісій ради, причинами відсутності депутатів на них,  змістом висновків та рекомендацій постійних комісій, кожен має змогу ознайомитися на сайті міської ради в пункті меню «Міська рада».

Начальник відділу забезпечення діяльності 
міської ради
Біліченко Н.В.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень