Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Відбулося засідання постійних комісій міської ради

Дата: 20.05.2019 15:25
Кількість переглядів: 313

Під головуванням голови постійної комісії з питань депутатської діяльності, регламенту, етики та гласності Н.Коленченко, за участі секретаря міської ради Н.Клименко, відбулося засідання постійних комісій з питань освіти, культури, молоді та спорту (гол. Ю.Сопільняк),  з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення (гол. В.Мацко), з питань споживчого ринку, підприємництва та правової політки  (гол. О.Луц), з питань депутатської діяльності, регламенту, етики та гласності  (гол. Н.Коленченко). Присутні члени комісій розглянули питання, що винесені на розгляд сесії міської ради ( крім питань регулювання земельних відносин). 

Начальник відділу економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі І.Кузіна представила на розгляд депутатів проекти рішення щодо встановлення місцевих податків та зборів на 2020 рік, а саме: «Про встановлення єдиного податку для першої та другої груп платників єдиного податку на території м. Знам'янка на 2020 рік», «Про встановлення  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території  м. Знам'янка на 2020 рік», «Про встановлення транспортного податку на території  м. Знам'янка на 2020 рік» та «Про встановлення туристичного збору  на території  м. Знам'янка на 2020 рік». Голова постійної комісії з питань споживчого ринку, підприємництва та правової політки О.Луц довів до відома присутніх пропозиції, що надійшли від ГО «Знам’янська міська спілка підприємців» в результаті обговорення запропонованих проектів рішень.

Приватний підприємець В.Олєйнік наголосив на тому, що наразі приватні підприємці відчувають збільшення податкового навантаження, а також збільшення вартості комунальних послуг, що спричиняє тенденцію до закриття приватного підприємництва та припинення підприємницької діяльності.

Звернувся з проханням виважено підійти до затвердження зазначених податків.  В обговоренні даних питань взяли участь депутати міської ради О.Куцов, С.Лєвінте, Л.Семиніна, С.Пашко, які звернули увагу зокрема на становище, як приватних підприємців міста, так і фінансування залізниці; відтоку кадрів на залізничних підприємствах міста; відміну норми п.284.4 статті 284 Податкового Кодексу щодо справляння плати за землю у розмірі 25% податку за земельні ділянки, надані для залізниць у межах смуг відведення.

Під час обговорення проекту Програми фінансового забезпечення відзначення визначних подій у місті Знам’янка на 2019 рік начальником відділу організаційно-кадрового забезпечення О.Зайченко було ознайомлено присутніх зі змістом розпорядження міського голови від 15 травня 2019 року №66 «Про організацію та проведення міських заходів по відзначенню 150-річчя Дня міста у 2019 році».

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів – начальник фінансового управління Г.Лихота під час доповіді відзначила, що підставою для підготовки проекту рішення щодо внесення змін до міського бюджету на 2019 рік є листи головних розпорядників бюджетних коштів. Галина Вікторівна надала інформацію щодо запропонованих змін, по кожному розпоряднику бюджетних коштів окремо. Відповіла на запитання присутніх.

Додатково на розгляд постійної комісії було представлено інформацію щодо змін по доходах та видатках, що пропонуються розглянути в доповнення до проекту рішення. 

Депутати заслухали інформації: щодо змін, які пропонуються внести до Міських програм; про хід виконання Міських програм тощо. Доповідачі відповіли на запитання присутніх. 

Секретар міської ради Н.Клименко представила для розгляду проект рішення «Про стан виконання рішень та протокольних доручень міської ради за 2018 рік». Наталія Миколаївна відзначила, що інформація була узагальнена за даними відповідальних виконавців, відповіла на запитання присутніх.

За результатами роботи,  надано висновки та рекомендації.

У роботі комісії брали участь: депутати міської ради В.Мацко, І.Зіньковська, Н.Тишкевич, О.Тітарєв – члени постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення; Ю.Сопільняк, О.Бойчук, С.Філіпова, С.Бойко, Ю.Клюка – члени постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення; Н.Коленченко, Л.Семиніна, О.Куцов, С.Пашко – члени комісії з питань депутатської діяльності, регламенту, етики та гласності; О.Луц, С.Лєвінте, С.Каратєєв -  члени постійної комісії з питань споживчого ринку, підприємництва та правової політки, заступники міського голови, керуюча справами міськвиконкому, начальники та спеціалісти структурних підрозділів апарату Знам’янської міської ради та її виконавчого комітету, виконавчих органів міської ради, в.о. головного лікарня КЗ «Знам’янська міська лікарня ім.. А.В.Лисенка» І.Муравський.

З ходом проведення засідань постійних комісій ради, причинами відсутності депутатів на них,  змістом висновків та рекомендацій постійних комісій, кожен має змогу ознайомитися на сайті міської ради в пункті меню «Міська рада».

Відділ забезпечення діяльності 
міської ради    


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень