У Кропивницькому стартував ХХIV Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на народних музичних інструментах "Провесінь"
Фестиваль збирає щороку в степовій столиці Україні – Кропивницькому більше тисячі музикантів, педагогів, студентів та учнів з навчальних закладів мистецької освіти усіх областей країни.
За 23 роки свого існування, конкурс став одним з найпрестижніших змагань серед виконавців на народних музичних інструментах, які є учнями мистецьких шкіл та студентами вищих навчальних закладів. Умовою участі у Всеукраїнському турі є перемога в обласному етапі.
Тож заключний тур збирає найобдарованіших. Цьогорічне свято зібрало у Кропивницькому 426 кращих представників з 22 областей України. В рамках фестивалю відбудуться концерти, майстер-класи та протягом 1 – 5 березня буде проведено конкурс виконавців на народних інструментах серед учнів музичних шкіл і студентів музичних коледжів.
Склад журі у 9 номінаціях (за інструментами) очолюють представники професорсько-викладацького складу факультету народних інструментів Національної музичної академії імені П. І. Чайковського. 2 березня 2019 року відбулися перші конкурсні прослуховування серед учнів мистецьких шкіл. Вихованці музичної школи ім. М. В. Лисенка знову в числі найкращих!
Талановитий акордеоніст зі Знам’янки, 10–ти річний учень 4-го класу Почхуа Єгор вже третій рік поспіль приймає участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі виконавців на народних музичних інструментах "Провесінь та знову у числі лауреатів. Так за оцінкою професійного журі, юний виконавець став першим у своїй віковій категорії в номінації «акордеон».
Порадував своєю перемогою у цьому престижному змаганні і учень 7-го класу Янко Матвій, номінація «акордеон», посівши почесне ІІІ місце.
Своєю перемогою учні завдячують своїм батькам та викладачам Шамаль Ганні Володимирівні та Шеремет Світлані Миколаївні!! Вітаємо учнів та їх викладачів з заслуженою перемогою!