Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Зовнішнє незалежне оцінювання в 2018 році

Дата: 16.05.2018 15:08
Кількість переглядів: 588

Фото без описуНезабаром розпочнеться найвідповідальніша та хвилююча подія не тільки для випускників 2018 року, а й, безумовно, для всіх учасників навчально-виховного процесу: батьків, вчителів, адміністрації навчальних закладів.

Адже результати зовнішнього незалежного оцінювання – це результат напруженої роботи протягом навчання.

Для випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію за шкалою 1–12 балів. Першим обов’язковим предметом ДПА є українська мова і література (частина з української мови). Другим – за вибором випускника: математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття). Третій предмет випускники обирають самостійно із запропонованого вище переліку.

Також 2018 року державну підсумкову атестацію з української мови і літератури у формі зовнішнього незалежного оцінювання проходитимуть учні (слухачі, студенти) професійно-технічних і вищих навчальних закладів, які 2018 року здобудуть повну загальну середню освіту.

Повідомляємо, що в нашому місті 24 травня та 06 червня 2018 року будуть працювати пункти зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури та історії України.

Графік зовнішнього незалежного оцінювання: http://znamosvita.at.ua/index/0-102 

Мережа пунктів тестування в місті Знам’янка: http://znamosvita.at.ua/news/2018-05-11-4366 

Нагадуємо учасникам зовнішнього незалежного оцінювання, що адреси пунктів тестування зазначено в запрошеннях-перепустках, розміщених на інформаційних сторінках 27 квітня.

Доступ до інформаційної сторінки здійснюється за номером сертифіката і пін-кодом, зазначеним у ньому.
Учасникам зовнішнього незалежного оцінювання необхідно самостійно сформувати і роздрукувати запрошення-перепустку зі своєї інформаційної сторінки.

Радимо не зволікати з друком запрошення-перепустки. Звертаємо увагу, що цей документ не буде надіслано ні поштовим зв’язком, ні на електронну скриньку.

Звертаємо увагу керівників закладів освіти на те, що інформацію про пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання та кількість випускників, які проходитимуть тестування в кожному з них (у розрізі предметів), розміщено на сторінці закладу освіти в розділі «Пункти проведення ЗНО». 

М.Босненко, методист методичного кабінету відділу освіти


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень