Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Про тимчасову зміну місця голосування

Дата: 31.01.2019 15:07
Кількість переглядів: 430

Фото без описуЗа мотивованим зверненням виборця орган ведення Державного реєстру виборців може тимчасово змінити виборцю місце голосування (виборчу дільницю) без зміни його виборчої адреси.

До органу ведення Реєстру виборцю необхідно подати заяву про тимчасову зміну місця голосування із зазначенням дільниці чи адреси, за якою він бажає проголосувати. Заява виборця про тимчасову зміну місця голосування подається до органу ведення Державного реєстру виборців особисто не пізніше ніж за 5 днів до дня голосування.

При поданні заяви про тимчасову зміну місця голосування громадянин пред’являє документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, – паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України).

До заяви додаються документи (копії документів), які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси. У разі, якщо до заяви додаються копії документів, їхні оригінали пред’являються органу ведення Реєстру для перевірки вірності цих копій.

До таких документів можна віднести: довідку з місця роботи, довідку з місця навчання, документ, що підтверджує право власності або оренди на житло, яке знаходиться за місцем, де виборець хоче проголосувати, договір найму (оренди) житла, документ про відрядження, проїзні документи, путівка до санаторію, довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, тощо.

Виборці, виборча адреса яких знаходиться на тимчасово окупованих територіях районів, міст, селищ і сіл, їхніх частин у Донецькій та Луганській областях, межі та перелік яких визначено Президентом України у порядку, передбаченому Законом України "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях", можуть не додавати до заяви документи, що підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їхнього голосування.

Для виборців, виборча адреса (зареєстроване місце проживання) яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, документи, що підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування,  можуть не додавати до заяви.
Наша адреса: м.Знам’янка, вул.Михайла Грушевського,19 (приміщення міськвиконкому), кабінет №6. Телефони відділу: 2-14-95, 7-42-43. 

Відділ ведення Державного реєстру виборців Знам’янської міської ради


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень