Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Відбулося засідання постійної комісії з питань землекористування та будівництва

Дата: 18.09.2018 14:52
Кількість переглядів: 441

Під головуванням голови комісії Р.Кондратьєва, за участі секретаря міської ради Н.Клименко, відбулося засідання постійної комісії  з питань землекористування та будівництва. 

Комісія розглянула 27 питань регулювання земельних відносин, що виносяться на розгляд чергової сесії міської ради у вересні поточного року, у тому числі, питання «Про внесення змін до рішення міської ради від 23.01.2015 року №1597 «Про ставки земельного податку у м.Знам’янка з 01.01.2015 року (відповідно до грошової оцінки земель міста)» та «Про внесення змін до рішення міської ради   від   22.03.2011 року   № 167  “Про затвердження коефіцієнтів орендної плати за земельні ділянки на території м. Знам’янка”». 

На запитання членів постійної комісії відповіли начальник відділу земельних питань А.Грицюк та головний спеціаліст відділу архітектури та містобудування О.Мостовий.

За результатами розгляду питань регулювання земельних відносин, комісією було надано висновки та рекомендації.

Після розгляду профільних питань, депутати підняли питання, що стосуються розгляду окремих звернень громадян, звернулися з рекомендаціями щодо отримання відповідних документів. 

У роботі комісії брали участь: депутати міської ради Р.Кондратьєв, Н.Тишкевич, Ю.Майборода, О.Кузін, начальник відділу земельних питань А.Грицюк, головний спеціаліст відділу архітектури та містобудування О.Мостовий, головний спеціаліст з правових питань відділу забезпечення діяльності міської ради В.Приходько. 

На сайті міської ради є розділ «он-лайн трансляції засідань постійних депутатських комісій міської ради», який знаходиться в пункті меню «Міська рада», де кожен має змогу ознайомитися з ходом проведення постійної комісії.        

Відділ забезпечення діяльності 
міської ради    


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень