Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Відбулося засідання постійних комісій з питань бюджету та економічного розвитку міста та комісії з питань житлово-комунального господарства

Дата: 25.01.2019 14:44
Кількість переглядів: 514

Фото без описуПід головуванням голів комісій Н.Данасієнко та А.Тесленка, за участі секретаря міської ради Н.Клименко, відбулося засідання постійних комісій  з питань бюджету та економічного розвитку міста та з питань житлово-комунального господарства під час якого депутати розглянули питання, що стосуються профілю роботи комісій, та винесені на розгляд 68-ої сесії міської ради. 

Депутати заслухали інформації: щодо змін, які пропонуються внести до Міських програм; про хід виконання Міських програм тощо. Доповідачі відповіли на запитання присутніх. Комісією надано висновки та рекомендації щодо змісту окремих розділів проектів Міських програм, що пропонуються до затвердження на черговій сесії міської ради.

В.о. головного лікаря КЗ «Знам’янська міська лікарня ім.. А.В.Лисенка» І.Муравський представив для розгляду проекти рішень, що стосуються майна комунальної власності в частині продовження дії договорів оренди частини приміщень міської лікарні.

Секретар міської ради Наталія Миколаївна Клименко роз’яснила необхідність внесення доповнень до Програми розвитку місцевого самоврядування на виконання вимог постанови Центральної виборчої комісії ,з метою створення належних умов для забезпечення роботи виборчих комісій з виборів Президента України .Також  Наталія Миколаївна зазначила,що для створення умов для участі жителів міста у вирішенні питань місцевого значення,шляхом видачі посвідчень представникам органів самоорганізації населення- секретарям будинкових комітетів ,необхідно внести зміни до рішення міської ради від 22 вересня 2017 року №1068

Після розгляду профільних питань, депутати обговорили проекти рішення, що стосуються умов оплати праці міського голови на 2019 рік,а також додатково внесений проект рішення «Про передачу в оренду автомобільної техніки».

За результатами роботи,  надано висновки та рекомендації.

У роботі комісії брали участь: депутати міської ради Н.Данасієнко,А.Мороз, О.Антоненко, О.Рубан – члени постійної комісії з питань бюджету  та економічного розвитку міста, К.Пастух,А.Тесленко,О.Озеряний-члени постійної комісії житлово-комунального господарства, заступники міського голови,начальники та спеціалісти структурних підрозділів апарату Знам’янської міської ради та її виконавчого комітету, виконавчих органів міської ради, в.о. головного лікарня КЗ «Знам’янська міська лікарня   ім. А.В.Лисенка» І.Муравський.

На сайті міської ради є розділ «он-лайн трансляції засідань постійних депутатських комісій міської ради», який знаходиться в пункті меню «Міська рада» і кожен має змогу ознайомитися з ходом проведення постійної комісії. Зі змістом протоколів засідань постійних комісій є можливість ознайомитися на сайті міської ради  в розділі «Протоколи міської ради. Протоколи постійних комісій».

Відділ забезпечення діяльності  міської ради     


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень