Знам’янська міська рада
Знам'янка, Кіровоградська область

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

   Під головуванням  міського голови Філіпенка Сергія Івановича 30 серпня  пройшло чергове засідання виконавчого комітету, на розгляд якого було винесено 14 проектів  рішень,  затверджено 13.

З метою тимчасового використання службового житла для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та забезпечення вводу  в експлуатацію житлового приміщення  по  вул. Михайла Грушевського,18Р прийнято рішення виконавчого комітету про використання службового житла для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та зобов’язано управління містобудування, архітектури, та житлово-комунального господарства Знам’янської міської ради в термін до 30 вересня  2018 року  забезпечити ввід в експлуатацію вказаного  житлового приміщення. На засіданні виконавчого комітету також  прийнято рішення щодо постановки в позачергову чергу квартирного обліку виконавчого комітету  дитину, позбавлену батьківського піклування. 

Рішенням виконкому припинено функціонування дитячого будинку сімейного типу по м. Знам’янка  у  зв’язку зі зміною місця проживання сім’ї .

Заслухано звіти керівників комунальних підприємств, а саме: головного редактора газети "Знам’янські вісті" Коленченко Н.І., керівника Знам'янського міжміського комунального підприємства "Бюро технічної інвентаризації" Голову Л.О.,  керівника комунального підприємства "Знам'янський комбінат комунальних послуг"                     Чернявського О.М. про стан фінансово-господарської діяльності   комунальних підприємств. Керівник комунального підприємства "Знам'янський комбінат комунальних послуг"  отримав доручення щодо проведення аналізу фінансово-господарської діяльності в розрізі дільниць та організувати  претензійно-позовну  роботу по зменшенню заборгованості за квартирну плату. На черговому засідання виконавчого комітету вирішено заслухати звіт про фінансово-господарську діяльності за І півріччя 2018 року  із запрошенням керівників кожної дільниці.  

Рішенням виконкому присвоєно окремі адреси земельній ділянці та нерухомому майну, розташованому на ній, частці нежитлового приміщення-магазину, квартирі, яка утворилася у результаті об’єднання двох квартир.

З нагоди відзначення Дня незалежності України  рішенням виконавчого комітету затверджено список  отримувачів одноразової грошової допомоги   в розмірі 700,00 грн. кожному отримувачу:  учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, потерпілим внаслідок Чорнобильської катастрофи, особам з інвалідністю внаслідок  ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, вдовам померлих учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС;учасникам  бойових дій (АТО, республіка Афганістан),   особам з інвалідністю внаслідок  війни (АТО, республіка Афганістан); членам сімей загиблих ( померлих) ветеранів війни .

Рішенням виконавчого комітету затверджено мережу освітніх закладів на 2018/2019 навчальний рік. Кількість освітніх закладів у місті залишилась незмінною.  

Дошкільною освітою у 7 закладах дошкільної освіти буде охоплено 1216 дітей, що становлять 52 групи, з них 14 груп раннього віку і 38 груп дошкільного віку.

Загальною середньою освітою у 6 закладах загальної середньої освіти буде охоплено 3154 учні. Учнів 10-х, 11-х класів  буде охоплено профільним навчанням. Затверджено роботу 5 груп продовженого дня, у яких перебуватимуть 150 учнів початкових класів.

У закладах позашкільної освіти мережа залишилась незмінною. У Знам’янському центрі дитячої та юнацької творчості передбачено роботу 75 груп для 1121 вихованця за 5 напрямами позашкільної освіти: художньо-естетичним, вокально-хоровим, декоративно-прикладним, гуманітарним, науково-технічним. 

У Знам’янській комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі буде виховуватись 425 дітей у 33 групах за такими видами спорту: баскетбол, велоспорт, гандбол, легка атлетика, футбол, греко-римська боротьба.

 

Відділ загальний, контролю та роботи із зверненнями громадян« повернутися до списку новин