Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Робота з сім’ями, що опинились в складних життєвих обставинах

Дата: 20.09.2018 14:33
Кількість переглядів: 490

Відповідно до плану роботи Знам'янського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 14 вересня 2018 року відбувся об’їзд сімей, що перебувають на обліку, як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Спеціалістами Центру спільно з лікарем-педіатром Знам’янської АЗПСМ Бродченко Т.І та практичним психологом/соціальним педагогом Знам'янської ЗШ І-ІІІ ступенів №1 ім. Т.Г. Шевченка Каракаш'ян Н.М. здійснено відвідування  14 сімей, що проживають на території центральної та південної частин міста.

Із  батьками проведено попереджувально-роз’яснювальну роботу щодо наслідків неналежного виконання ними батьківських обов’язків стосовно неповнолітніх дітей, недопущення вчинення жорстокого поводження з ними та насильницьких дій.

Здійснено профілактику негативних явищ, соціально-небезпечних хвороб та ризиків залежностей. Діти отримали роз’яснення про свої права і обов’язки,  про здоровий спосіб життя.

За результатами відвідування були складені відповідні акти, зроблено висновки щодо стану батьківського потенціалу та забезпечення потреб і належних умов для утримання і виховання дітей.

Начальник відділу соціальної роботи МЦСССДМ                                          
О.Крук


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень