Знам’янська міська рада
Знам'янка, Кіровоградська область

У Знам’янці відбувся міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

У передтравневі дні 2019 року у відповідності до плану Всеукраїнських, міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю, а також обласних заходів з національно-патріотичного виховання та на виконання Міської програми відповідної спрямованості 6 закладів загальної середньої освіти міста долучилися до участі у проведенні І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), який було проведено на базі Знам’янського міського спортивно-технічного клубу Товариства сприяння бороні України (директор В.Колебіденко). 

Учнів закладів загальної середньої освіти перед початком змагань привітали: директор Знам’янського міського спортивно-технічного клубу Товариства сприяння обороні України Колебіденко Володимир Олександрович та суддівська колегія змагань у складі: головного спеціаліста відділу освіти Попової Тетяни Миколаївни, головного спеціаліста відділу молоді, спорту та охорони здоров’я виконавчого комітету Знам’янської міської ради Сугарея Андрія Олеговича, військовослужбовців Зна’янського об’єднаного міського військового комісаріату: майора Щітініна Володимира Михайловича, старшого солдата Панішко Сергія Володимировича та молодшого сержанта Параскеви Максима Олеговича, а також медичного працівника комунального закладу «Знам’янська міська лікарня ім.А.В.Лисенка» Сурдула Михайла Дмитровича. 

До програми збору активістів Гри «Джура» увійшли такі види змагань: «Впоряд» (стройова підготовка), «Смуга перешкод» (елементи: «підлаз» (рух по-пластунськи), неповне розбирання та складання автомата, біг та рух «гусячим кроком») «Стрільба з пневматичної гвинтівки», «Рятівник», «Інтелектуальна гра-вікторина «Відун», «Фізична підготовка», «Метання гранати» та конкурс «Добре діло».

Протягом Гри учасники команд, в кожному з окремих видів, могли продемонструвати свої знання з історії, медичної справи, вміння виконувати вправи в строю, долота смугу перешкод, стріляти з пневматичної зброї, а також здійснювати її неповне розбирання та складання, виконувати вправи «Метання гранати на дальність» та «Фізична підготовка» (підтягування на перекладині та відтискання від бруса – хлопці і піднімання тулуба в сід - дівчата).

За результатами, отриманими в ході проходження кожного з етапів Гри «Сокіл» («Джура»), було визначено призові місця в кожному з окремих видів Гри та в загальному командному заліку, які розподілилися наступним чином: 

Залікове змагання  «Впоряд» (стройова підготовка):
І місце – Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6;
ІІ місце – Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7;
ІІІ місце – НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей».

Залікове змагання  «Смуга перешкод»:
І місце – Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4;
ІІ місце – НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія»;
ІІІ місце - Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім. Т.Г.Шевченка.

Залікове змагання  «Стрільба з пневматичної зброї»:
І місце – Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4;
ІІ місце – НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей»;
ІІІ місце - Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім. Т.Г.Шевченка.

Залікове змагання «Рятівник»:
І місце – Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім. Т.Г.Шевченка;
ІІ місце - НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія»;
ІІІ місце - Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4.
Залікове змагання  «Відун» (на знання історії України):
І місце – НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія» 
ІІ місце – Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7;
ІІІ місце - НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей»  та 
Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім. Т.Г.Шевченка.

Залікове змагання  «Фізична підготовка»
І місце – Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім. Т.Г.Шевченка;
ІІ місце - Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7;
ІІІ місце - Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4.

Залікове змагання  «Метання гранати»
І місце – Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6;
ІІ місце – НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей»;
ІІІ місце –. Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4.
У Конкурсі «Добре діло» кожну команду було відзначено рівною кількістю балів.

В особистому заліку  в окремих етапах Гри призові місця вибороли наступні учні:
Етап ««Стрільба з пневматичної зброї»
І місце здобув учень Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Квашніцький Микола;
ІІ місце посіла учениця Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Крилова Віолетта;
ІІІ місце виборов учень НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей» Тищенко Сергій.

Етап «Метання гранати»
І місце – Кучеренко Вікторія, учениця Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6;
ІІ місце – Благодарьов Максим, учень НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія»;
ІІІ місце розділили між собою учень Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім. Т.Г.Шевченка Болюк Василь та учениця НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей» Дерев’янко Карина.

Етап «Фізична підготовка»

Призові місця серед дівчат вибороли учениці Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6:
І місце - Чумакова Оксана;
ІІ місце – Кучеренко Вікторія;
ІІІ місце – Богдан Дар’я.

Призові місця серед хлопців вибороли:
І місце – Таранець Валентин, учень Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім. Т.Г.Шевченка;
ІІ місце - Болюк Василь, учень Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім. Т.Г.Шевченка;
ІІІ місце – Глущенко Богдан, учень НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей»

В конкурсній програмі шкільні рої продемонстрували свої здібності, знання та вміння відповідно до вимог кожного із запропонованих етапів Гри.

Тож, у загальному заліку ІІІ командне місце посіла команда НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей» (керівник рою О. Стукаленко). Друге почесне місце здобула команда Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім.Т.Г.шевченка (керівник рою В.Бойченко). 

Переможцем І міського етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2019 році стала команда Знам’янської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 4» (керівник рою І.Тимошенко). 

Всіх переможців у командному та особистому заліках нагороджено грамотами відділу освіти виконавчого комітету Знам’янської міської ради.

Головний спеціаліст відділу освіти
виконавчого комітету 
Знам’янської міської ради
Т.Попова

 



« повернутися до списку новин