Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Чемпіонату міста з футзалу серед збірних команд юнаків закладів загальної середньої освіти

Дата: 28.01.2019 14:26
Кількість переглядів: 501

25 січня 2019 року у місті Знам’янка, у спортивному залі комплексної дитячо-юнацької спортивної школи відбувся Чемпіонату міста з футзалу серед збірних команд юнаків закладів загальної середньої освіти.    

Змагання проводилися з метою популяризації та подальшого розвитку футболу в місті, пропаганди здорового способу життя, організації змістовного дозвілля та залучення молоді до занять фізичною культурою і спортом.

У турнірі охоче взяли участь 6 команд закладів загальної середньої освіти міста, адже це була чудова можливість проявити себе, завоювати звання переможця та відстояти честь своєї школи 

Ігри проходили за кубковою системою (переможений позбавлений можливості боротися за найвищі місця в турнірі). Тож, відбіркові ігри, після проведення жеребкування, що виявилися досить напруженими та цікавими, завершилися з рахунком:
ЗШ І-ІІІ ступенів № 6 -ЗШ І-ІІІ ступенів № 1імені Т.Г.Шевченка     6:1
ЗШ І-ІІІ ступенів № 7 – ЗШ І-ІІІ ступенів № 4                   3:1
НВК «ЗШ І-ІІІ ступенів № 3-гімназія» – ЗШ І-ІІІ ступенів №7        9:2
НВК «ЗШ І-ІІІ ступенів № 2-ліцей»- ЗШ І-ІІІ ступенів № 6         7:3

Після цього сформувалися напівфінали ігор. Всі команди запам’яталися цікавою напруженою боротьбою у кожному зіграному поєдинку між командами.

За підсумками цих матчів, з рахунком 6:3, Знам’янська загальноосвітня школи І-ІІІ ступенів № 6 виборола почесне ІІІ місце у команди суперника - Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7.

У фіналі зустрілися команди навчально-виховних комплексів «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №  2-ліцей» та «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3-гімназія». У ході матчу перемога була на боці команди НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3-гімназія» але команді НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2-ліцей» вдалося зрівняти рахунок, який став  5:5.

З метою визначення переможця було пробито шестиметрові удари (післяматчеві пенальті), що дозволило визначити переможця матчу при рівному рахунку, яким стала команда  НВК «ЗШ І-ІІІ ступенів № 2-ліцей», перемігши команду суперника НВК «ЗШ І-ІІІ ступенів № 3-гімназія»  з рахунком 5:4.

Призерів змагань нагороджено грамотами відділу освіти виконавчого комітету Знам’янської міської ради та Федерації футболу міста Знам’янка за відповідно зайняті місця:

І місце - НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2-ліцей»
ІІ місце - НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3-гімназія» 
ІІІ місце – Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6.

Під час ігор, суддівською колегією з числа тренерів-викладачів комплексної дитячо-юнацької спортивної школи у складі: В.Махині, С.Грінкевича,  головного судді змагань В.Леня та, безперечно, за участю вчителів фізичної культури навчальних закладів міста, визначено та відповідно нагороджено дипломами кращих гравців у кожній з команд-учасниць Чемпіонату, якими стали учні:

Токарчук Віталій - Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 імені  Т.Г.Шевченка;
Аніцой Кирило -      НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2-ліцей»;
ШушпановРоман - НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3-  гімназія»;
Куцепал Данило – Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4;
Філіпенко Володимир - Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6;
Марченко Артем - Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7.

Вітаємо переможців та учасників змагань!


Головний спеціаліст відділу освіти 
виконавчого комітету 
Знам’янської міської ради
Т. Попова

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень