Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Чергове засідання виконавчого комітету Знам’янської міської ради

Дата: 04.02.2019 14:03
Кількість переглядів: 496

Фото без описуПід головуванням    міського голови Філіпенка  Сергія Івановича  01 лютого пройшло чергове засідання виконавчого комітету, на розгляд якого було винесено 19 проектів   рішень,  затверджено 18.

Виконавчим комітетом заслухано звіти:  про  роботу служби у справах дітей за  ІІ півріччя 2018 року,  про роботу відділу культури і туризму за січень-листопад 2018 року, про стан розгляду звернень громадян, що надійшли до виконавчого комітету Знам’янської міської ради за 2018 рік та про  хід виконання  програм: Міської програми по реалізації в місті  «Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2021 року за 2018 рік, про хід  виконання «Міської програми  розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт  та дітей, позбавлених батьківського піклування  на 2016-2018 роки» за 2018 рік, про хід виконання міської Програми розвитку культури на 2016-2020 роки у 2018 році.

На виконкомі розглянуто питання щодо  проведення конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з організації проведення конкурсу з  перевезення  пасажирів на міських автобусних маршрутах  загального користування м. Знам’янка. Затверджено склад конкурсного комітету з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу для  організації  проведення конкурсу  з  перевезення  пасажирів  на  міських  автобусних  маршрутах  загального  користування  м. Знам’янка.

Рішенням виконавчого комітету встановлено пайову участь у розвиток інфраструктури  м. Знам'янка у розмірі 10% від загальної кошторисної вартості реконструкції комплексу та зобов'язано ТОВ «АТБ-інвест» укласти договір про залучення пайової участі (внеску) на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Знам'янка, а також прийнято рішення про встановлення  пайової участь у розвитку інфраструктури м. Знам'янка у розмірі 10% від загальної кошторисної вартості будівництва гаража. 

Присвоєно окрему адресу нежитловій будівлі – станції стабілізації та підвищення тиску по вул. Віктора Голого біля будинку №122-А у м. Знам’янка, яка знаходиться на балансі комунального підприємства «Знам’янський комбінат комунальних послуг».

У зв'язку зі змінами в чинному законодавстві та кадровими змінами  внесено  зміни  до  рішення  виконавчого  комітету  від 21.12.2017 р. № 334 «Про затвердження в новій редакції складу та Положень постійних комісій, координаційних рад, робочих груп виконавчого комітету»,  а  саме:  затверджено  згідно з додатками в новій редакції склад та положення міської комісії "Турбота і милосердя".

 Виконавчим комітетом прийнято рішення про організацію у закладах загальної середньої освіти харчування учнів 1-4 класів, учнів  5-11 класів, таких категорій: дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах (групах), дітей із сімей, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям, дітей, що мають статус «діти, потерпілі від наслідків Чорнобильської катастрофи», вартістю 18,00 грн. в день на одного учня.

На виконання Програми соціального захисту населення міста Знам’янка на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням Знам'янської міської ради від 15 грудня 2017 року № 1216, відповідно до Порядку надання одноразової грошової допомоги ветеранам міста за рахунок коштів міського  бюджету, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 10 травня 2017 року № 133, враховуючи лист голови міської ради Організації ветеранів України   рішенням виконавчого комітету встановлено в межах затверджених видатків в міському бюджеті на 2019 рік, виплату одноразової грошової допомоги ветеранам – довгожителям. 

Для забезпечення своєчасного облаштування центральної частини міста прийнято рішення виконавчого комітету зробити поділ проектно – кошторисної документації «Реконструкція площі Героїв Майдану у  м. Знам’янка Кіровоградської області» на проектно – кошторисну документацію «Реконструкція площі Героїв Майдану у м. Знам’янка Кіровоградської області» та проектно – кошторисну документацію «Будівництво площі Героїв Майдану у м. Знам’янка Кіровоградської області», а також про поділ проектно – кошторисної документації   з метою врегулювання відносин між Знам’янським міським Палацом культури та Управлінням містобудування, архітектури та житлово – комунального господарства Знам’янської міської ради щодо здійснення реконструкції площі Героїв Майдану в місті Знам’янка та в зв’язку з тим, що територія біля Палацу культури входить в проект реконструкції площі Героїв Майдану, а реконструкцію площі Героїв Майдану здійснюватиме УМА та ЖКГ Знам’янської міської ради.

Відділ загальний, контролю та роботи із зверненнями громадян


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень