Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Відбулося засідання постійної комісії з питань споживчого ринку, підприємництва та правової політики

Дата: 19.12.2018 13:51
Кількість переглядів: 362

Під головуванням голови комісії О. Луца, за участі секретаря міської ради Н. Клименко, 14 грудня 2018 року, відбулося засідання постійної комісії з питань споживчого ринку, підприємництва та правової політики, на розгляд якої було винесено питання розгляду розрахунків потреби у видатках міського бюджету на 2019 рік по головних розпорядниках, розпорядниках нижчого рівня, одержувачах бюджетних коштів.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів – начальник фінансового управління Г.Лихота представила членам постійної комісії та присутнім проект рішення міської ради «Про бюджет міста Знам’янка на 2019 рік». 

Присутні отримали інформацію щодо запланованих видатків по кожній установі та потреб у фінансуванні, що необхідно додатково врахувати при розподілі коштів вільного залишку, що утвориться станом на 01.01.2019 року.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів – начальник фінансового управління Г.Лихота відзначила, що бюджет міста має бути збалансований по доходах та видатках, і, як дієвий механізм, тим самим забезпечувати належне фінансування всіх галузей життєзабезпечення.

Протягом засідання, члени постійної комісії з питань споживчого ринку, підприємництва та правової політики змогли отримати відповіді на запитання, що стосувалися питання порядку денного в частині фінансування галузей «Культура», «Охорона здоров’я», «Освіта», «Соціальний захист» тощо.

Постійною комісією надано висновки та рекомендації, які будуть передані на розгляд відповідальних виконавців.

У роботі комісії брали участь: О.Луц, С.Каратєєв, С.Лєвінте – члени постійної комісії з питань споживчого ринку, підприємництва та правової політики, перший заступник міського голови В.Загородня, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів С.Гребенюк, керуюча справами міськвиконкому І.Ратушна, начальники та спеціалісти структурних підрозділів апарату Знам’янської міської ради та її виконавчого комітету, виконавчих органів міської ради, керівники, головні бухгалтери та бухгалтери бюджетних установ.
На сайті міської ради є розділ «он-лайн трансляції засідань постійних депутатських комісій міської ради», який знаходиться в пункті меню «Міська рада» і кожен має змогу ознайомитися з ходом проведення засідання постійної комісії.

Відділ забезпечення діяльності  міської ради 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень