Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Відбулося засідання постійної комісії з питань землекористування та будівництва

Дата: 25.01.2019 13:36
Кількість переглядів: 468

Фото без описуПід головуванням голови комісії з питань землекористування та будівництва Р.Кондратьєва, за участі секретаря міської ради Н.Клименко, відбулося засідання постійної комісії  з питань землекористування та будівництва. 

Комісія розглянула 37питань регулювання земельних відносин, що виносяться на розгляд чергової сесії міської ради у  січні поточного року.

На запитання членів постійної комісії відповіла начальник відділу земельних питань А.Грицюк та головний спеціаліст відділу архітектури О.Мостовий. 

За результатами розгляду питань регулювання земельних відносин, комісією було надано висновки та рекомендації.

Після розгляду профільних питань, депутати обговорили проекти рішення, що стосуються умов оплати праці міського голови на 2019 рік,а також додатково внесений проект рішення «Про передачу в оренду автомобільної техніки».

У роботі комісії брали участь: члени постійної комісії Р.Кондратьєв, Ю.Майборода, О.Кузін,начальник відділу земельних питань А.Грицюк,начальник юридичного відділу Ю.Данільченко. 

На сайті міської ради є розділ «он-лайн трансляції засідань постійних депутатських комісій міської ради», який знаходиться в пункті меню «Міська рада», де кожен має змогу ознайомитися з ходом проведення постійної комісії.      

Відділ забезпечення діяльності 
міської ради    


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень