Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Відбулося чергове засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва

Дата: 15.05.2019 13:35
Кількість переглядів: 525

Фото без описуПід головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів – начальника фінансового управління  Лихоти Г.В. за участю представників малого бізнесу, відділу економічного розвитку промисловості, інфраструктури та торгівлі, фінансового управління виконавчого комітету 14 травня 2019 року відбулося чергове засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва.

На засіданні розглядалися наступні питання: про ставки місцевих податків та зборів, які планується встановити на 2020 рік на території м.Знам'янка; про використання електронної системи закупівель Prozorro постачальниками товарів, робіт та послуг міста Знам'янка.

Фото без описуПід   час розгляду питання про ставки місцевих податків та зборів була вислухана думка представників середнього та малого бізнесу.

За підсумками обговорення сформовані пропозиції, які будуть винесені на розгляд постійних депутатських комісій, після чого відповідні проекти рішень "Про встановлення ставок єдиного податку для першої та другої груп платників єдиного податку на території м. Знам'янка на 2020 рік", "Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території м.Знам'янка на 2020 рік" та  "Про встановлення туристичного збору на території м.Знам'янка на 2020 рік" буде винесено на розгляд сесії Знам'янської  міської ради.

Відділ економічного розвитку, промисловості, 
інфраструктури та торгівлі виконавчого 
комітету Знам’янської міської ради

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень