Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

відбірковий чемпіонат з військово – спортивних багатоборств серед вихованців начальних закладів, військово – патріотичних клубів та об’єднань міста Знам’янки та Знам’янського району

Дата: 16.04.2018 13:33
Кількість переглядів: 515

12 квітня 2018 року на базі Знам’янського МСТК ТСО України традиційно, вже вдесяте, пройшов відбірковий чемпіонат з військово – спортивних багатоборств серед вихованців начальних закладів, військово – патріотичних клубів та об’єднань міста Знам’янки та Знам’янського району.

Відкриваючи змагання, директор Знам’янського МСТК ТСОУ В. Колебіденко радо вітав усіх в закладі та додав запалу у боротьбі, повідомивши, що віднині, рішенням організаторів, команда – переможець буде нагороджуватись ще й перехідним кубком, який зберігатиметься у навчальному закладі до наступних змагань. Якщо команді вдалося тричі вибороти перемогу, - кубок залишається за нею назавжди.

Привітали юних спортсменів і почесні гості: голова Кіровоградської обласної організації ТСОУ М. Левченко, військовий комісар Знам’янського військового комісаріату полковник О. Чижма, головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді, спорту і охорони здоров’я Знам’янської міської ради А. Сугарей, голова Знам’янської районної організації УСВА В. Чінчой.
Представники вісімнадцяти команд з міста та району змагалися на п’яти рубежах:

•    неповне розбирання та складання автомата АК – 47;
•    спорядження магазину автомата АК – 47 патронами;
•    стрільба з пневматичної гвинтівки;
•    спортивне метання ножів;
•    метання гранати на точність.

У підсумку найвправнішим у розбиранні та складанні автомата став Гонтар Олександр, представник команди Богданівської ЗШ І – ІІІ ст. №1 ім. І.Г. Ткаченка, якому вдалося виконати це складне завдання за 19 секунд! На другому місці – учень ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» Клімович Василь із результатом 20 секунд, а третє місце виборола учасниця команди НВК «Знам’янська ЗШ І – ІІІ ст. № 2 - ліцей» Приходченко Дар’я (21секунда).

Найкращими у спорядженні магазину автомата АК-47 патронами були: Панфіл Василь, учень ОНЗ «Дмитрівська ЗШ І – ІІІ ст. ім. Т. Шевченка» та учні ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» Драгун Владислав і Гайдаш Олександр, що поділили ІІ та ІІІ місця.

Непереможними під час спортивного метання ножів стали учні ОНЗ «Дмитрівська ЗШ І – ІІІ ст. ім. Т. Шевченка» Панфіл Василь, Гребенніков Микола та Харламов Владислав, які посіли І, ІІ та ІІІ місця відповідно.

Найвлучнішим під час метання гранати став Магдій Руслан (Дмитрівська ЗШ І–ІІІ ст.), ІІ місце обійняв Гайдаш Олександр, учасник команди ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей», на ІІІ місці – Сульєв Валентин (філія «Цибулівська ЗШ І – ІІІ ст.»).

Кравченко Антон (команда Знам’янської ЗШ І – ІІІ ст. № 1 ім. Т.Шевченка) переміг під час стрільби з пневматичної гвинтівки, ІІ місце виборов учень Знам’янського ПТУ № 12 Римшин Данило, ІІІ місце – учень ОНЗ «Дмитрівська ЗШ І – ІІІ ст. ім. Т. Шевченка» Акіменко Дмитро.

Всі переможці були нагороджені медалями та дипломами Знам’янського МСТК ТСОУ та виконавчого комітету Знам’янської міської ради.

У нелегкій боротьбі ІІІ місце посіла команда Богданівської ЗШ І – ІІІ ст. № 1 ім. І.Г. Ткаченка, на ІІ місці – команда ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей». А кубок переможця виборола команда ОНЗ «Дмитрівська ЗШ І – ІІІ ст. ім. Т. Шевченка».

Щиру подяку за багаторічну співпрацю, сприяння розвитку патріотичного виховання молоді та оборонно – прикладних видів спорту висловив директор Знам’янського МСТК ТСОУ  Колебіденко В.О.  викладачам предмету «Захист Вітчизни» в школах міста та району.