Знам’янська міська рада
Знам'янка, Кіровоградська область

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Під головуванням  керуючої справами виконавчого комітету Знам’янської міської ради Ратушної І.О. відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На порядок денний комісії були винесені 5 питань, а саме: 1 - про надання висновку про доцільність позбавлення батька батьківських прав; 1 - про визначення місця проживання неповнолітніх дітей разом з батьком; 1 - про призначення піклувальника неповнолітній дитині; 1 - про надання дозволу на  дарування житлової квартири, право користування якою належить малолітній дитині; 1 – про зняття  із соціального супроводу сім’ї, яка опинилася в складних життєвих обставинах, в зв’язку зі зміною місця проживання.

Під час засідання заслухано інформацію начальника служби у справах дітей  Л. Карпук. Членами комісії вивчені всі наявні документи з даних  питань. При розгляді спірних питань заслуховувалася та враховувалася думка запрошених.  

По кожному питанню прийняті відповідні рішення та надані рекомендації: 2 проекти рішень будуть винесені на розгляд виконавчого комітету Знам’янської міської ради, 1 питання перенесено на засідання наступної комісії, 1 - прийняте рішення про надання висновку про доцільність позбавлення батька батьківських прав; 1 - зняти із соціального супроводу сім’ю, яка опинилася в складних життєвих обставинах, в зв’язку зі зміною місця проживання.« повернутися до списку новин