Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Позачергова шістдесят п’ята cесія Знам’янської міської ради сьомого скликання

Дата: 22.12.2018 13:18
Кількість переглядів: 465

Фото без опису26 грудня 2018 року  о 09.00 год. у сесійній залі міської ради, відповідно до розпорядження міського голови від 17 грудня 2018 року  № 49 "Про скликання позачергової шістдесят п’ятої cесії Знам’янської міської ради сьомого скликання" відбудеться позачергова шістдесят п'ята cесія Знам’янської міської ради сьомого скликання.

На розгляд сесії виносяться такі питання:Про внесення змін до рішення  про Положення про громадський бюджет міста Знам’янки, затвердженого рішенням № 1182 від 17.11.2017 р.
Про внесення змін до рішення міської ради від 17.11.2017 №1183 «Про затвердження Міської Програми Громадського бюджету міста Знам'янки на 2018 рік».
Про затвердження міської Програми громадського бюджету  міста Знам'янки на 2019 рік.
Про надання згоди на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бурому В.Г.
Про надання згоди на виготовлення  проекту землеустрою щодо   відведення земельної ділянки гр. Гусєву О.М.
Про надання згоди на виготовлення  проекту землеустрою щодо   відведення земельної ділянки гр. Ковтунович М.Г.
Про надання згоди на виготовлення  проекту землеустрою щодо   відведення земельної ділянки гр. Колоусову І.О.
Про надання згоди на виготовлення  проекту землеустрою щодо   відведення земельної ділянки гр. Колоусову О.І.
Про надання згоди на виготовлення  проекту землеустрою щодо   відведення земельної ділянки гр. П’янкову С.О.
Про надання згоди на виготовлення  проекту землеустрою щодо   відведення земельної ділянки гр. Суковачу І.І.
Про надання згоди на виготовлення  проекту землеустрою щодо   відведення земельної ділянки гр. Суковач Н.П.
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Єщенку С.М.
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Ратушній В.М.
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Сокол Г.М.
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Турлюн І.П. та гр. Шевченку В.М.
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Чередніченко Т.В.
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Коваленко О.О.
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Куліковій Т.М. та гр. Кулікову А.В.
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Підхлібному В.К.
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Яремчук Т.В.
Про уточнення площі та затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж в натурі (на місцевості) у власність гр. Журавльову В.Ф. та гр. Сапсай К.В.
Про уточнення площі та затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж в натурі (на місцевості) у власність гр. Ільченко Є.Ф.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж в натурі (на місцевості) у власність гр. Колєсніку Б.І.
Про уточнення площі та затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж в натурі (на місцевості) у власність гр. Курільній Н.І.
Про уточнення площі та затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж в натурі (на місцевості) у власність гр. Повалатій Т.Ф.
Про уточнення площі та затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж в натурі (на місцевості) у власність гр. Цуркан Т.М.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж в натурі (на місцевості) у власність гр. Охріменко В.Ф.
Про затвердження технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в оренду ТОВ «Задор».
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Знам’янської міської ради від  25 червня 1998 року  № 300. 
Про затвердження технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в оренду гр. Смаржевському А.О.
Про вилучення земельної ділянки та припинення дії договору оренди гр. Кондратьєву В.В.
Про надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо   відведення земельної ділянки гр.Ханієвій Н.Д.к.
Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки   КЗ  “Знам’янська міська лікарня ім. А.В.Лисенка”.
Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки Комунальному некомерційному підприємству «Знам’янський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».
Про надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо   відведення земельної ділянки ПрАТ “Кіровоградобленерго”.
Про відмову в наданні згоди на виготовлення  проекту землеустрою щодо   відведення земельної ділянки гр. Хачатряну А.А.
Про  надання згоди комунальному закладу «Знам’янська міська лікарня імені А.В. Лисенка» на продовження дії договору оренди частини приміщення під розміщення  аптечного пункту ПрАТ «Ліки  Кіровоградщини».
Про  надання згоди комунальному закладу «Знам’янська міська лікарня імені А.В. Лисенка» на продовження дії договору оренди частини приміщення під розміщення  аптечного пункту ПрАТ «Ліки  Кіровоградщини».
Про встановлення на 2019  рік на території міста Знам’янка мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб.
Про  продовження договору оренди нерухомого майна комунальної  власності територіальної  громади  м. Знам’янка із Знам’янською  районною  радою.
Про  продовження договору оренди  нерухомого майна комунальної  власності  територіальної  громади  м. Знам’янка  із Знам’янською районною державною адміністрацією.
Про  надання  згоди  комунальному  закладу «Знам’янська  міська  лікарня  імені А.В. Лисенка» на продовження дії  договору  оренди  нежитлових  приміщень з комунальним некомерційним підприємством «Знам’янський районний центр первинної медико-санітарної допомоги.
Про  надання згоди комунальному підприємству «Знам’янський комбінат комунальних послуг» на продовження дії договору оренди частини підвального приміщення з приватним підприємцем Гончаренком Андрієм Миколайовичем.
Про  надання згоди комунальному підприємству «Знам’янський комбінат комунальних послуг» на продовження дії договору оренди частини підвального приміщення з Кіровоградською обласною організацією Асоціації Джиу-джитсу України.
Про  надання згоди комунальному підприємству «Знам’янський комбінат комунальних послуг» на продовження дії договору оренди частини приміщення з Обласним благодійним фондом «Повернення до життя».
Про  надання згоди комунальному підприємству «Знам’янський комбінат комунальних послуг» на продовження дії договору оренди частини приміщення з Головним управлінням юстиції в Кіровоградській області.
Про продовження договору оренди нерухомого майна комунальної власності територіальної громади м. Знам’янка. 
Про надання дозволу відділу освіти виконавчого комітету Знам’янської міської ради  на укладання договорів  оренди частини приміщень освітніх закладів.
Про надання дозволу міському Палацу культури на  продовження довготермінового договору оренди частини приміщення Палацу культури на 2019 рік.
Про надання дозволу міському Палацу культури на  продовження довготермінового договору оренди частини приміщення Палацу культури на 2019 рік.
Про надання дозволу міському Палацу культури на  продовження довготермінового договору оренди частини приміщення Палацу культури на 2019 рік.
Про надання дозволу міському Палацу культури на  продовження довготермінового договору оренди частини приміщення Палацу культури на 2019 рік.
Про надання дозволу міському Палацу культури на  продовження довготермінового договору оренди частини приміщення Палацу культури на 2019 рік.
Про надання дозволу міському Палацу культури на  продовження довготермінового договору оренди частини приміщення Палацу культури на 2019 рік

Спільне засідання постійних комісій відбудеться перед початком сесії міської ради 26 грудня 2018 року у сесійній залі міської ради


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень