Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 07.11.2018 11:51
Кількість переглядів: 455

Під головуванням  керуючої справами виконавчого комітету Знам’янської міської ради Ратушної І.О. відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядок денний комісії були винесені 7 питань. 

А саме: 1 - про визначення місця проживання малолітніх дітей; 1 - про передачу неповнолітньої дитини для подальшого виховання матері; 1 - про звільнення від обов’язків піклувальника неповнолітньої дитини; 1 - про влаштування малолітньої дитини до прийомної сім’ї;   1 - про надання дозволу на дарування житлового будинку з господарсько-побутовими будівлями та спорудами, право користування яким належить малолітнім дітям;  1 - про продовження соціального супроводу сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах; 1 - про зняття з соціального супроводу сім’ї.

Під час засідання заслухано інформацію начальника служби у справах дітей  Л. Карпук. Членами комісії вивчені всі наявні документи з даних  питань. При розгляді спірних питань заслуховувалася та враховувалася думка запрошених.  
По кожному питанню прийняті відповідні рішення та надані рекомендації: 5 проекти рішень будуть винесені на розгляд виконавчого комітету Знам’янської міської ради, 1 - продовжено соціальний супровід сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, 1 – одну сім’єю знято з соціального супроводу.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень