Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Жити цікаво та безпечно

Дата: 23.04.2018 11:42
Кількість переглядів: 588

Акцією «Запобігти.Врятувати.Допомогти» рятувальники привітали школярів Знам’янської спеціалізованої загальноосвітньої школи –інтернату І-ІІІ ступенів  з нагоди проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему : «Жити цікаво та безпечно». 

З початком року рятувальники продовжують проведення акцій «Запобігти.Врятувати.Допомогти» у закладах освіти м.Знам’янки та Знам’янського району. Одна з таких акцій відбулася 19 квітня на території Знам’янської спеціальної школи-інтернату. Розпочинаючи акцію, рятувальники привітали школярів  з Тижнем знань безпеки життєдіяльності та  побажали успіхів у навчанні. Під час заходу школярам нагадали правила безпечного поводження у різних надзвичайних ситуаціях, саме на це була спрямована насичена програма акції. 

Тож черговий караул 18 ДПРЧ  м. Знам’янки продемонстрував юним глядачам  гасіння умовної пожежі та надаваня допомоги потерпілому, який опинився в осередку пожежі, можливості аварійно-рятувальної техніки і обладнання. Під час конкурсів хлопці і дівчата змогли відчути себе справжніми рятувальниками, примірявши бойовий одяг та протигази.

Розповіли дітям і як поводитися у випадку пожежі або виявлення небезпечних предметів. Свої знання школярі теж активно демонстрували, тому за участь у конкурсах отримали подарунки та застережні листівки. 

Варто  зазначити, це була  не перша зустріч школярів з рятувальника-ми.

Працівники Знам’янського МРВ Управління ДСНС в області часті гості у навчальних закладах, оскільки, крім виконання безпосередніх обов’язків з порятунку людей та ліквідації надзвичайних подій, багато уваги приділяють профілактиці та запобіганню нещасних випадків, у першу чергу, з вини та за участю дітей.             
 
 
Знам’янський МРВ Управління ДСНС України 
у Кіровоградській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень