Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

В пленарному засіданні шістдесят третьої сесії міської ради оголошено перерву

Дата: 22.11.2018 11:39
Кількість переглядів: 561

Фото без опису16 листопада 2018 року, під головуванням секретаря міської ради Клименко Наталії Миколаївни, розпочато пленарне засідання чергової шістдесят третьої сесії міської ради.

Перед пленарним засіданням присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих, під час проведення антитерористичної операції, героїв - знам’янчан.

Відповідно до розпорядження міського голови від 31 жовтня 2018 року №38 до порядку денного 63-ої сесії міської ради було внесено 57 проектів рішень.

За результатами голосування порядок денний було взято за основу .

Також до порядку денного додатково було включено проект рішення депутата міської ради    Данасієнко Н.М., який є внутрішньо-організаційним актом, та був погоджений рішенням спільних комісій у відповідності до вимог Регламенту Знам’янської міської ради сьомого скликання, а саме: «Про створення тимчасової контрольної комісії для перевірки стану вирішення питань створення медичного простору, матеріально-технічного забезпечення міської лікарні, ефективного використання приміщень лікарень, розташування відділень».
Крім того, Наталія Миколаївна зачитала пропозиції зазначені в протоколах постійної комісії міської ради з питань бюджету та економічного розвитку міста, постійної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, регламенту, етики та гласності, постійної комісії міської ради  з питань освіти, культури, молоді та спорту та  постійної комісії міської ради з питань землекористування та будівництва, щодо включення до порядку денного чергової 63 сесії Знам’янської міської ради проекту рішення «Про внесення змін та доповнень до Регламенту Знам’янської міської ради сьомого скликання у новій редакції, затвердженого рішенням міської ради від 17 березня 2017 року № 776».

Секретар міської ради надала слово головному спеціалісту з правових питань відділу забезпечення діяльності міської ради Приходько В.І. для надання юридичної довідки по вказаним пропозиціям постійних комісій міської ради. Віталій Іванович повідомив, що розглянувши пропозиції зазначені в протоколах постійної комісії міської ради з питань бюджету та економічного розвитку міста, постійної комісії з питань депутатської діяльності, регламенту, етики та гласності, постійної комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту, постійної комісії з питань землекористування та будівництва щодо включення до порядку денного чергової 63 сесії Знам’янської міської ради проекту рішення «Про внесення змін та доповнень до Регламенту Знам’янської міської ради сьомого скликання у новій редакції, затвердженого рішенням міської ради від 17 березня 2017 року № 776», повідомляє наступне. 

Відповідно п. 4 ст. 21 Регламенту Знам’янської міської ради сьомого скликання (далі Регламенту) пропозиція щодо кожного питання, яке пропонується включити до проекту порядку денного сесії, подається з проектом рішення, яке пропонується прийняти за цією пропозицією, підготовленим згідно з вимогами цього Регламенту.

Крім того п. 2 ст. 22 Регламенту передбачено, що одною із підстав для розгляду питання в раді, залежно від того, хто із суб'єктів є ініціатором, можуть бути: звернення постійної комісії до голови з наданням витягу з протоколу її засідання, на якому прийнято рішення щодо внесення питання на розгляд ради; письмове звернення депутата (депутатів) до голови.

Пунктом 5.8 Положення про постійні комісії Знам`янської міської ради сьомого скликання затвердженого рішенням міської ради від 2 грудня 2015 року № 38 рішення постійних комісій приймаються кількістю голосів не менше половини від складу комісії, підписуються головою комісії та секретарем комісії, або у випадку його відсутності – заступником голови та секретарем комісії.

Постійна комісія з питань депутатської діяльності, регламенту, етики та гласності та постійна комісія з питань освіти, культури, молоді та спорту проект рішення до пропозиції не подала, письмово до голови з наданням витягу з протоколу її засідання, на якому прийнято рішення, не зверталася, голосування у відповідності до п. 5.8 Положення про постійні комісії міської ради не проводила.

Постійна комісія міської ради з питань бюджету та економічного розвитку міста та ініціатори депутати міської ради (С. Пашко, Ю. Майборода) проект рішення не подали, письмово до голови з наданням витягу з протоколу її засідання, на якому прийнято рішення, не зверталися.

Постійна комісія з питань землекористування та будівництва  письмово до голови з наданням витягу з протоколу її засідання, на якому прийнято рішення, не зверталася, голосування у відповідності до п. 5.8 Положення про постійні комісії міської ради не проводила.

Тому вказаний вище проект рішення не може бути включений до порядку денного сесії міської ради 16 листопада 2018 року в зв’язку з тим, що не дотримано процедури внесення питання на розгляд сесії відповідно до вимог ст. ст. 21- 23 Регламенту,про що було надано письмові відповіді головам зазначених постійних комісій. 

В обговоренні даного питання  взяли участь депутати міської ради Ю.Майборода, Н.Данасієнко, С.Пашко, які наполягали на включенні проекту рішення до порядку денного.

Головуюча на сесії Клименко Н.М.  ще раз наголосила,міська рада повина працювати дотримуючись Регламенту Знам’янської міської ради та законодавства України.

Під час голосування порядок денний 63-ої сесії міської ради не було затверджено в цілому, тому відповідно до п. 2 ст. 28 головуючим проводилося голосування по кожному пункту окремо. Але жоден проект рішеня не набрав необхідної кількості голосів для включення до порядку денного сесії міської ради.

Відповідно до п. п. 1.1 п. 1 ст. 27 Регламенту Знам’янської міської ради головуючим оголошено перерву в пленарному засіданні шістдесят третьої сесії міської ради до 09 год. 00 хв. 28 листопада 2018 року.

У пленарному засіданні чергової шістдесят третьої сесії міської ради  брали участь: 30 депутатів міської ради, заступники міського голови, керуюча справами міськвиконкому, начальники та спеціалісти структурних підрозділів апарату Знам’янської міської ради та її виконавчого комітету, виконавчих органів міської ради, керівник КП «Знам’янський ККП» О.Чернявський, в.о. головного лікаря КЗ «Знам’янська міська лікарня ім. А.В.Лисенка» І.Муравський, мешканці міста, представники засобів масової інформації.

Депутати Знам’янської міської ради сьомого скликання, відсутні на пленарному засіданні чергової шістдесят третьої сесії  міської ради в кількості 4 осіб,а саме: А.Тесленко, С.Постика – виробнича необхідність, С.Лєвінте, І.Микуляк – відрядження. 
Причини відсутності депутати зазначили в телефонному режимі.

З результатами поіменного голосування за проекти рішення, та за процедурні рішення, причинами відсутності депутатів міської ради є можливість ознайомитися на сайті міської ради  в розділі «Протоколи міської ради».

На сайті міської ради є розділ «он-лайн трансляції засідань міської ради», який знаходиться в пункті меню «Міська рада» і кожен має змогу ознайомитися з ходом проведення сесії міської ради.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень