Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Ювілей – це не просто свято

Дата: 10.05.2019 11:16
Кількість переглядів: 543

Фото без описуПривітання на день народження - щорічний подарунок людині, який підкреслює любов та повагу, дарує тепло від рідних і друзів. Від цього дня починається відлік віку цієї людини. Це свято є найбажанішим для кожного.

У 2019 році  більше 30  членів органів самоорганізації населення відзначаються свій ювілей. Серед них – голова квартального  комітету №5 Семененко Надія Федорівна.

Секретар міської ради Наталія Миколаївна Клименко від міського голови Сергія Івановича Філіпенка, Знам’янської міської ради, її виконавчого комітету та себе особисто привітала Надію Федорівну з ювілейним днем народження, який вона відзначила у цьому році.

Надія Федорівна очолює квартальний комітет №5 з 2007 року. З цей час  показала себе як здібний організатор, як людина, що вміє думати наперед, приймати рішення та згуртовувати людей на добрі справи. Її праця – це щоденна турбота про людей, яка вимагає високої відповідальності. Вона вміло поєднує працьовитість, професіоналізм, надійність, сумлінність і добропорядність.

Наталія Миколаївна у своєму вітанні відзначила, що свій ювілей ви зустрічаєте збагачені життєвим досвідом. Сумлінною працею на громадських засадах, доброзичливими стосунками з мешканцями нашого міста, Ви заслужили глибоку повагу. Нехай ваша життєва дорога в’ється по висхідній, нагороджує здоров’ям, щастям, радістю та всіма земними благами. Прийміть від нас щирі вітання і найкращі побажання міцного здоров’я на довгі роки, великого людського щастя, добра, благополуччя, щасливого довголіття. Подякувала ювілярці за чуйне серце, не байдужість до проблем мешканців квартального комітету, за високе почуття відповідальності та добросовісну працю на громадських засадах 
    
Відділ забезпечення діяльності
міської ради


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень