Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

У 9 районах області утворено 19 об’єднаних територіальних громад

Дата: 08.08.2018 11:12
Кількість переглядів: 646

Фото без описуНаприкінці липня, перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко провів перше у цьому році засідання робочої групи з підготовки перспективного плану формування ОТГ в області.

Розпочинаючи засідання він повідомив, що на даний час в області утворено 19 об'єднаних територіальних громад у 9 районах області. У 16-ти з них пройшли перші вибори. Компаніївська і Соколівська ОТГ нині проходять етап формування своїх об’єднаних територіальних громад шляхом приєднання до них навколишніх сіл і проведення виборів депутатів від територій.

"Відповідно до доручення Уряду від 16 травня 2018 року, голови облдержадміністрацій повинні утриматись від подання пропозицій щодо внесення змін до Перспективних планів областей у зв’язку з об'єднанням громад, утворених без урахування вимог методики формування спроможної громади. Це новий аспект в нашій роботі. Період формування спроможних територіальних громад з відхиленням від методики вже завершено," – підкреслив Сергій Коваленко.

Про стан справ та можливості внесення змін до Перспективного плану проінформувала начальник управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури ОДА Вікторія Кулікова. За її словами, розпорядженням Кабміну від 20 червня 2018 року №438-р затверджено зміни до Перспективного плану формування територій громад Кіровоградської області, яким передбачено 53 спроможні територіальні громади, що охоплює 99,8% всієї території.

Учасники робочої групи, серед яких були й керівники районів та ОТГ, розглянули ситуацію по 8 територіях, в складі громад яких пропонується внести зміни, це: Гайворонський, Добровеличківський, Знам’янський, Кіровоградський, Маловисківський, Новомиргородський, Олександрівський та Онуфріївський райони.

Озвучені пропозиції до плану були схвалені шляхом голосування і в подальшому будуть направлені на розгляд постійних комісій обласної ради.

За матеріалами офіційного сайту Кіровоградської ОДА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень