Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Відбулося засідання міської координаційно – методичної ради з правової освіти населення

Дата: 28.02.2018 16:37
Кількість переглядів: 639

Фото без опису

Під головуванням керуючої справами міськвиконкому І.Ратушної відбулося засідання міської координаційно – методичної ради з правової освіти населення. 

До порядку денного були включені питання з правової освіти населення міста: правове виховання дітей дошкільного віку як необхідна складова створення системи безперервної правової освіти і виховання нового покоління громадян України, про виконання міської програми правової освіти населення на 2016 – 2020 роки у 2017 році. 

Про стан проведення правоосвітньої роботи в дошкільних навчальних закладах міста доповідала завідувач методичним кабінетом відділу освіти Ліпінська О.Г. Вона проінформувала членів координаційно – методичної ради, що у всіх дошкільних навчальних закладах міста робота з правоосвітньої та правовиховної роботи проводиться у трьох напрямках: організаційно – методична робота з педагогами, навчально – виховна робота з правової освіченості дошкільників, робота з формування правового світогляду батьків. Правовий всеобуч здійснюється у відповідності до затверджених заходів відділу освіти та планів навчальних закладів. 

З дошкільнятами правоосвітня робота здійснюється у вигляді гри. На прикладах конкретної ситуації дохідливо пояснюється дітям категорії добра, зла, жорсткості, справедливості, заздрощів. З батьками проводяться тематичні бесіди, лекції, консультації.

З метою виховання у дітей любові до Батьківщини, рідної мови, культури і традицій українського народу проводяться заняття національно – патріотичного спрямування.

Про виконання міської програми правової освіти населення на 2016 – 2020 роки у 2017 році доповідав начальник юридичного відділу виконавчого комітету Знам’янської міської ради Данільченко Ю.В. Він зазначив, що на виконання Національної програми правової освіти населення рішенням Знам’янської міської ради від 22.01.2016 року затверджено Міську програми правової освіти населення на 2016-2020 роки. Для оперативного вирішення питань, координації і методичного забезпечення правової освіти в місті при виконавчому комітеті Знам’янської міської ради діє міжвідомча координаційно-методична рада з правової освіти населення. Свою діяльність МКМР здійснює на підставі щорічних планів роботи з урахуванням рекомендацій обласної та Всеукраїнської координаційно - методичних рад з правової освіти населення. Відповідно до плану роботи МКМР на 2017 рік  проведено чотири засідання, на яких розглянуто 12 питань. Свою діяльність МКМР з правової освіти населення висвітлює у міському друкованому засобі масової інформації «Знам’янські вісті» та на офіційному веб-сайті міської ради шляхом розміщення інформаційних та консультативних матеріалів на правову тематику. Постійно проводиться методична робота: готуються переліки нормативних актів, які пропонуються до уваги трудових колективів, інформаційні матеріали, лекційні матеріали, матеріали до Єдиних днів інформування тощо.

Основні напрямки роботи членів МКМР у другому кварталі 2018 року окреслила голова міської координаційно – методичної ради, керуюча справами міськвиконкому Ратушна І.О. Члени МКМР взяли активну участь в обговоренні пріоритетних питань та вносили пропозиції щодо удосконалення роботи міської координаційно – методичної ради.» 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень