Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

До нового навчального року готові

Дата: 30.08.2018 14:27
Кількість переглядів: 583

Напередодні початку 2018/2019 навчального року у закладах освіти міста міським головою Філіпенко Сергієм Івановичем, першим заступником міського голови Загородньою Валентиною Григорівною, начальником відділом освіти Грековою Людмилою Анатоліївною проведено традиційний об’їзд з вивчення стану готовності закладів до роботи в осінньо-зимовий період та протягом навчального року.

Адміністраціями та педагогічними колективами закладів освіти протягом літа виконано  чимало ремонтних робіт, щодо оформлення затишних кабінетів,  створення умов для комфортного перебування дітей у закладах освіти.

Як відомо, цей навчальний рік стане особливим, адже стартує проект «Нова українська школа» — не просто, як пілотний проект в окремих школах, відтепер усі першокласники та початкова школа навчатимуться за новою концепцією.

Протягом літа проведено необхідні ремонтні роботи: ремонт кабінету музики в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 ім. Т.Г Шевченка, замінено вікна на харчоблоці НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 2-ліцей», утеплено фасад НВК «Знам’янська ЗШ   І-ІІІ ступенів № 3-гімназія», облаштовано нове футбольне поле в ЗШ І-ІІІ ступенів № 4, оформлено новими меблями їдальню загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7.

Крім того, в усіх освітніх закладах, відповідно до Концепції нової української школи здійснено оорганізацію такого освітнього середовища, що сприятиме вільному розвитку творчої особистості дитини: розвивальні ігри у коридорах, малюнки і цікаві вправи на стінах, картини, фотозони тощо.

У ході спілкування з директорами, їх заступниками освітніх закладів міста основну увагу було зосереджено на питаннях: освоєння коштів на капітальні видатки з державного, обласного та міського бюджетів; забезпечення виплат заробітних плат педагогічним працівникам; забезпечення харчування учнів; стану навчальних класів, спортивних залів, медичних кабінетів, їдалень; рівня підготовки знань учнів після дошкільних навчальних закладів тощо.

Під час об’їзду були визначені і проблемні питання кожного закладу. Низку пропозицій буде включено для фінансування з міського бюджету в 2019 році.

Очільник міста наголосив, що всебічна підтримка освітянської галузі та створення повноцінних умов для розвитку дітей і надалі буде одним із пріоритетних напрямків роботи міської влади.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень