Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Нарада з головами квартальних комітетів міста

Дата: 09.07.2018 09:34
Кількість переглядів: 511

Фото без описуПід головуванням секретаря міської ради Наталії Миколаївни Клименко відбулася нарада з членами органів самоорганізації населення нашого міста – головами  квартальних комітетів.

Начальником Знам’янського відділу обслуговування громадян Знам’янського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Кіровоградської області Ольгою Олександрівною Корж було висвітлено питання пенсійного забезпечення в частині: змін в пенсійному законодавстві, перерахунку пенсій з 01.07.2018 р. відповідно до вимог Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» у  зв’язку зі зміною прожиткового мінімуму. Повідомила, що наступний перерахунок пенсій має бути проведений з 01.12.2018 р. Звернула увагу присутніх на нові послуги, що запроваджені Пенсійним фондом України ( веб-портал, sms-інформування).

Начальником відділу забезпечення діяльності міської ради Наталією Василівною Біліченко була надана присутнім інформація щодо впровадження процесів децентралізації влади та реалізації закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» на території України та області.

Фото без описуПро зміни в порядку нарахування та призначення житлових субсидій, що відбулися з 01 травня 2018 року,  інформувала начальник відділу прийому громадян та прийняття рішень управління соціального захисту населення Олена Володимирівна Грудницька.  

Голови квартальних комітетів звернулися до начальника Знам’янського УЕГГ Казмірчука Олега Миколайовича із запитаннями, а також подякували йому за роботу. 

Директор Знам’янського ВКГ ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Олег Михайлович Рябов довів до відома присутніх інформацію про підвищення вартості послуг водопостачання та водовідведення. Повідомив про вартість послуг, що надаються підприємством.

Начальник Знам’янського РЕМ ПрАТ «Кіровоградобленерго» Олескандр Миколайович Ковбасюк звернувся до присутніх з проханням сприяти належному утриманню територій охоронних зон електричних мереж. Адже саме несвоєчасно проведені роботи з обрізки гілок дерев є причиною аварійних відключень електропостачання.

Керівник комунального підприємства «Знам’янський ККП» Олег Миколайович Чернявський відповів на запитання присутніх, прийняв до розгляду отримані зауваження та пропозиції.

Секретар міської ради Наталія Миколаївна Клименко подякувала присутнім представникам квартальних комітетів за їх активну громадську позицію та працю задля покращення умов проживання у ввірених їм будинках.

На нараді були присутні та прийняли участь у обговоренні питань порядку денного: 25 секретарів квартальних комітетів, депутат міської ради В.Мацко, С.Каратєєв, О.Грудницька – начальник відділу прийому громадян та прийняття рішень управління соціального захисту населення, О.Казмірчук – начальник Знам’янського УЕГГ, О.Корж – начальник Знам’янського відділу обслуговування громадян Знам’янського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Кіровоградської області, О.Рябов – начальник Знам’янського ВКГ ОКВП «Дніпро-Кіровоград», О.Ковбасюк – начальник Знам’янського РЕМ ПрАТ «Кіровоградобленерго», представники засобів масової інформації. 

Начальник відділу 
забезпечення діяльності
міської ради Біліченко Н.В.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень