Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Історія міста - це історія його жителів

Дата: 07.05.2019 09:32
Кількість переглядів: 353

Круглий стіл "Історія міста - це історія його жителів", який відбувся на базі міського краєзнавчого музею, був присвячений 90-річчю від дня народження Почесного громадянина м.Знам'янка, краєзнавця -.Шкоди В'ячеслава Євгеновича.

У заході взяли участь старшокласники НВК "ЗШ І-ІІІ ступ. №2 - ліцей", вчитель історії НВК "ЗШ №2 - ліцей", депутат міської ради С.М.Філіпова, вчитель географії НВК "ЗШ №2 - ліцей" В.І.Панкевич, вчитель історії ЗШ І-ІІІ ступ. №1 П.В.Герасим, голова знам'янської районної організації ВО "Свобода" О.І.Голінько, бібліотекарі Центральної бібліотеки м.Знам'янка, музейники, працівники музею та  відділу культури і туризму Знам'янського міськвиконкому та мешканці міста.

Учасники круглого столу згадали добрим словом В'ячеслава Євгеновича, його праці з краєзнавства Знам'янщини, участь у створенні відеофільмів про рідний край, захоплюючу діяльність мандрівника, екскурсовода, археолога, музеєзнавця, вчителя. В.Є.Шкода був багатогранною ерудованою людиною, тому спогади кожного гостя про нього були унікальними і відкривали нові, невідомі сюжети. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень