Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 10.10.2018 09:32
Кількість переглядів: 424

Фото без описуПід головуванням  керуючої справами виконавчого комітету Знам’янської міської ради Ратушної І.О. відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. 

На порядок денний комісії були винесені 7 питань, а саме: 1 - про визначення місця проживання малолітніх дітей; 1 - про припинення піклування над неповнолітньою дитиною; 1 - про передачу  неповнолітньої дитини для подальшого виховання  матері; 2 - про внесення змін до рішень виконавчого комітету; 1 -  про надання дозволу на оцінку та продаж ¼ частини житлового будинку з господарсько-побутовими будівлями та спорудами, яка на праві власності належить малолітній дитині; 1 - про розгляд звернення Знам’янського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Кіровоградській області. 

Під час засідання заслухано інформацію начальника служби у справах дітей Л. Карпук. 

Фото без описуЧленами комісії вивчені всі наявні документи з даних  питань. При розгляді спірних питань заслуховувалася та враховувалася думка запрошених.  

По кожному питанню прийняті відповідні рішення та надані рекомендації: 4 проекти рішень будуть винесені на розгляд виконавчого комітету Знам’янської міської ради, 2 питання перенесено на засідання наступної комісії, 1- підготовлено відповідь на заяву. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень