Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Правова допомога

Дата: 11.04.2019 09:20
Кількість переглядів: 479

Фото без опису10 квітня, в рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», Знам’янська міська бібліотека-філія №3 запросила до щирої розмови на юридичні діалоги начальника Знам’янського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області майора внутрішньої служби Марину Марулу та головного спеціаліста «Знам’янського бюро правової допомоги» Анжелу Іванову. 

На спільно проведений захід були запрошені студенти Державного навчального закладу «Знам’янський професійний ліцей». Питання які розглядалися були актуальними, а саме: «Відповідальне батьківство», «Виїзд за кордон – це легко». «Торгівля людьми», «Кримінальна відповідальність за Фото без описувчинення правопорушень». 

За мету проведеного заходу поставлено розкриття поняття і сутності прав людини, основних механізмів їх захисту, недопущення порушення прав інших осіб, та, що не менш важливо, акцентуація на порядку притягнення неповнолітніх та повнолітніх до кримінальної та адміністративної відповідальності й видах покарань.

По закінченню заходу студентам роздали інформаційні буклети та листівки на висвітлену тематику.
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень