Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!
26 квітня – роковини Чорнобильської катастрофи. Аварія, що сталася на Чорнобильській атомній станції в квітні 1986 року, залишається найдраматичнішою та найважчою за своїми наслідками катастрофою в сучасній історії.
Вона і зараз впливає на життя мільйонів людей. Її масштаби могли б бути незрівнянно більшими, якби не мужність і самопожертва сотень тисяч учасників ліквідації наслідків аварії .
Ризикуючи своїм життям та здоров’ям, вони виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації.
Низько схиляю голову перед усіма, хто віддав своє життя. Хай залишиться в минулому жах чорнобильської катастрофи.
З повагою,
міський голова С.Філіпенко