Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Відбулося засідання постійних комісій міської ради

Дата: 21.02.2019 08:28
Кількість переглядів: 532

Фото без описуПід  головуванням голови постійної комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту Ю.Сопільняка ,за участі секретаря міської ради Н.Клименко, відбулися засідання постійних комісій міської ради з питань освіти, культури, молоді та спорту ( гол. Ю.Сопільняк), з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення (гол.В.Мацко),постійної комісії з питань депутатської діяльності,регламенту,етики та гласності(гол.Н.Коленченко) та постійної комісії з питань споживчого ринку,підприємництва та правової політики(гол.О.Луц).

Комісії розглянули питання, що виносяться на розгляд чергової 69-ої сесії міської ради у лютому поточного року,окрім земельних питань. На запитання членів постійних комісій відповідали відповідальні виконавці.

Особлива увагу комісії приділили розгляду профільних питань,а саме,щодо надання дозволу на укладання договорів оренди частини приміщень КП «Знам’янська міська лікарня імені  А.В.Лисенка», про хід виконання Міських програм,« Звіт про виконання бюджету за 2018 рік»; « Про внесення змін до рішення міської ради від 14 січня 2019 року № 1754 «Про бюджет міста Знам’янка на 2019 рік»,та інші.

За результатами роботи  комісії надала свої  висновки та рекомендації. 

У роботі комісій брали участь: депутати міської ради Ю.Сопільняк, С.Філіпова, С.Бойчук, Ю.Клюка,С.Бойко,В.Мацко,І.Зіньковська,О.Тітарєв,Н.Тишкевич,С.Каратєєв,О.Луц,І.Микуляк,Н.Коленченко,С.Пашко,О.Куцов,заступники міського голови,керуюча справами виконавчого комітету, начальники та спеціалісти структурних підрозділів апарату Знам’янської міської ради та її виконавчого комітету, в.о. головного лікарня КЗ «Знам’янська міська лікарня ім.. А.В.Лисенка» І.Муравський.  

На сайті міської ради є розділ «он-лайн трансляції засідань постійних депутатських комісій міської ради», який знаходиться в пункті меню «Міська рада», де кожен має змогу ознайомитися з ходом проведення постійної комісії.    

Відділ     забезпечення     діяльності 
міської ради  


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень