Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Молодша вокальна група Веселка

Молодша вокальна група «Веселка»
керівник - Коломійченко Ірина Василівна

Розклад занять 
Понеділок – 13.00 – 14.30 
Четвер – 13.00 – 14.30
П’ятниця – 13.00 –14.30 

Фотозвіт

Фото без описуЗ 2011 року у Будинку культури діє молодша вокальна група, керівником була Дубініна Ірина Миколаївна. За фахом вона - хормейстер, тому займалася вокалом з маленькими талантами, яких об’єднала у вокальну групу «Веселка». Ірина Миколаївна згуртувала навколо себе дітей.
 
За час роботи група приймала активну участь у всіх концертах, тематичних заходах. Діти підростали, оновлювалась група, а і з нею і керівники. Перейняла естафету у 2015 році новий керівник Пасхалова Катерина Миколаївна.
 
З вересня 2016 року очолила молодшу вокальну групу «Веселка» директор Будинку культури Коломійченко Ірина Василівна. Одним із напрямків, який забезпечує формування творчих здібностей вихованців, є творче музикування. Поєднання творчого музикування та співу сприяло поглибленому розвитку музичних інтересів учнів. Саме тому з 2011 - 2018 роки керівниками і учнями вокального гуртка «Веселка» був виконаний великий об'єм роботи. 

В репертуарі вокальної групи «Веселка» є різні пісні: тематичні, дитячі, народні, естрадні, сучасні. Багато позитивних емоцій дарують молоді таланти глядачам, які приходять на всі заходи.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень