Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Концертно-театральна студія

Концертно-театральна студія
керівник – Іванова Анна Сергіївна
розклад занять
Четвер з 15.00 до 17.00
П’ятниця – з 15.00 – 17.00
 
Фотозвіт
 
З приходом на посаду директора селищного Будинку культури Коломійченко Ірина Василівна обєднала однодумців, активістів, творчих та талановитих мешканців, як дітей та і дорослих в концертно-театральну студію. Учасники студії готували театралізовано-розважальні програми, новорічні ранки для дітей різних соціальних категорій, були ведучими концертів.
Наприкінці 2009 року на посаду художнього керівника селищного Будинку культури прийняли молодого спеціаліста з «Видовищно-театралізованих заходів» Зборовську Ганну Віталіївну, вона перейняла естафету і очолила концертно-театральну студію. Вихованці студії продовжили приймати участь у всіх заходах, що готували працівники закладу.
   
З 2011 року концертно-театральною студією знову керувала Коломійченко Ірина Василівна. 
  
З травня 2016 року театральну студію очолює художній керівник Будинку культури смт Знам’янка Друга Іванова Анна Сергіївна, фахівець з спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи». 

Студія продовжила роботу попередніх керівників, а також започаткувала виступи в різних жанрах - гумористичних, драматичних сценках.
Глядачі були у захваті від інсценівки за романом Н. Нестерової «Фантазерка», а молодша театральна група ставить авторські спектаклі та й за мотивами відомих казок «Аліса у світі казок». 
 
Театральна студія приймає участь в усіх заходах Будинку культури в театралізаціях, є ведучі концертів, мітингів, ігрових програм, літературних вечорів. У своїх показах театральна студія намагається використовувати інноваційні форми, сучасність, креатив. 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень