Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Гурт Веселі музики

Гурт «Веселі музики»
керівник – Делістьянов Анатолій Миколайович

Фото без описуУ Будинку культури є талановитий гармоніст Анатолій Делістьянов - дипломант Міжнародного фестивалю гармоністів в м. Жашків у 2008 році, постійний учасник найрізноманітніших фестивалів. Анатолій Миколайович має вихованця, не менш талановитого, Володимира Сковоронського, який за невеликий час гармонійно влився в колектив художньої самодіяльності Будинку культури смт Знам’янка Друга.

Фото без описуГармоністи та вокальний ансамбль тісно співпрацюють. Вони майстерно, колоритно виконують різні види музичних творів. У жовтні 2013 року учасники ВІА «PUMA» та гурт «Веселі музики» виступили в районному святі козацької пісні та були нагороджені дипломом відділу культури і туризму Знам’янської райдержадміністрації. 

Фото без описуПісля трагічної загибелі в автомобільній катастрофі молодого, талановитого гармоніста Володимира Сковоронського, за яким сумують не тільки працівники та учасники художньої самодіяльності Будинку культури смт Знам’янка Друга, а й все селище Знам’янка до гурту «Веселі музики» приєднався акордеоніст Анатолій Маскаков. 

Фото без описуДва Анатолії дуже гармонійно поєднали музичні інструменти. Під час виступів музикантів глядачі всидіти на місці не можуть, вони підспівують та пританцьовують. 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень