Знам’янська територіальна громада

Кропивницький район

Тесленко Анатолій Вікторович

ЗВІТ
депутата Знам’янської міської ради
 VII скликання
Тесленка Анатолія Вікторовича
про діяльність за 2017 рік 

Тесленко Анатолій Вікторович – депутат Знам’янської міської ради VII скликання обраний від Політичної партії «Опозиційний блок», закріплений за виборчим округом № 1, голова постійної комісії житлово-комунального господарства та охорони навколишнього середовища

Межі округу № 1: м.Знам’янка – вул.Березова, вул.Богдана Хмельницького, вул.Весняна, вул.Героїв Чорнобиля: 6А; вул.Кленова, вул.Лесі Українки, вул.Олени Теліги: 50, 56, 58, 60–98; вул.Осіння, вул.Соломії Крушельницької, вул.Сонячна, вул.Тополина, вул.Українська: 3–34, 36/7–43, 50–98/2; вул.Франка, вул.Херсонська, вул.Яблунева, пров.Богдана Хмельницького, пров.Миру, пров.Олени Теліги, пров.Український, пров.Херсонський

Шановні виборці!

Ще один рік роботи у міській раді дав мені можливість реалізувати себе у громадській діяльності, направити зусилля на вирішення проблем міста, зокрема у житлово-комунальній сфері.
І це завдяки наданих вами мені повноважень депутата. Я це ціную і намагаюся виправдати вашу довіру.
У своїй депутатській діяльності керувався виключно чинним законодавством України та інтересами територіальної громади. Завжди приймав до уваги думку та критичні зауваження виборців.
Свої депутатські повноваження реалізовував через активну роботу на сесіях міської ради та в постійних комісіях. Прийняв участь у 19 сесіях міської ради із 22 проведених, вніс біля двух десятків поправок і пропозицій. Завжди керувався інтересами виборців та нормами законодавства України при прийнятті рішень.
Другий рік поспіль очолюю постійну депутатську комісію з питань житлово-комунального господарства та охорони навколишнього середовища. Проведено  20  засідань, на розгляд яких виносились важливі питання в галузі житлово-комунального господарства міста:
-    узгодження напрямків використання бюджетних коштів, виділених на дану галузь;
-    результати перевірки робіт з грейдерування вулиць;
-    забезпечення якості ремонтних робіт, що виконувались за рахунок бюджетних коштів, наявності відповідної документації.
Вдалося реалізувати через депутатські запити у звітному періоді наступні питання:
-    завершення  робіт по облаштуванню тротуару по вул. Героїв Чорнобиля;
-    облаштування спортивної площадки у ЗШ №1 ім.Т.Шевченка;
-    утеплення фасаду північної сторони будівлі дошкільного закладу №2 «Теремок»;
-    вивезення стихійного сміттєзвалища на перехресті вулиць О.Теліги та Тополиної;
-    часткове закриття люків та відновлення освітлення про вул. О.Теліги (замовлено проектно-кошторисну документацію);
-    передачу до ЗШ №1 ім.Т.Шевченка спортивного майданчика, який планувалося встановити по вул. Тополиній;
-    замовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт туалетів у загальноосвітніх школах міста, на даний час частково приведено в порядок туалети у ЗОШ №2,3, роботи будуть продовжені у 2018 році.
На контролі перебувають питання, на які внесені депутатські запити:
-    капітальний ремонт вул. Української;
-    грейдерування вулиць закріпленого виборчого округу, зокрема вул. Олени Теліги;
-    облаштування освітлення та асфальтування доріжки, що проходить через зелену зону ім.Т.Шевченка, по якій діти ідуть до школи;
-    встановлення спортивного майданчика по вул. Тополиній;
-    відсипка карману для зупинки по автобусному маршруту Готель-Петрово в районі водолікарні та усіх зупинок по праву сторону вул. Героїв Чорнобиля;
-    ремонту вимощення зовнішніх стін та зовнішньої каналізації буд. №52а по вул. Український та інші.
Всього внесено 13 депутатських запитів, 3 депутатських звернення.
Одним з основних завдань депутата є забезпечення своєчасного та ефективного вирішення звернень та скарг громадян, вивчення їх причин та внесення відповідних пропозицій до органів міської виконавчої влади. У звітному періоді надавав допомогу у вирішенні проблем житлових будинків, що перейшли в ОСББ, перевірці якості ремонтних робіт, що виконувались за бюджетні кошти, обстеженні об»єктів, що підлягали ремонту,  опікувався проблемами виборців, що стосувалися їх соціального захисту.  Постійно спілкуюся з виборцями закріпленого виборчого  округу, головами квартальних  комітетів.

Шановні виборці!
Оцінювати мою роботу – ваша справа.
Хочу запевнити, що мені не байдужа ваша думка і надалі докладатиму чимало зусиль для відстоювання ваших інтересів у міській раді. Є бажання зробити наше місто, а особливо його південного мікрорайонну, благоустроєними, комфортними для життя. Сподіваюсь на вашу підтримку і порозуміння.

З повагою, 

депутат міської ради  Анатолій Тесленко
 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора