Знам’янська територіальна громада

Кропивницький район

Терновий Микола Макарович

Звіт депутата Знам’янської міської ради 7го скликання 
Тернового Миколи Макаровича
 про діяльність в 2017 році.

На протязі 2017р на виборчому окрузі мною вирішувались проблемні питання по вивозу сміття, освітленню в нічний час та благоустрою території, доріг, тротуарів. Зокрема, відсипано частину вул.Станційної щебенем та відсівом з послідуючим грейдеруванням, відновлено та замінено частину вуличних світильників по вул.В.Сухомлинського, вирішено питання щодо прибирання сміття та відходів навкруг Центрального колгоспного ринку, закінчено поточний ремонт асфальтового покриття по вул.Калиновій. В зимовий період всі вулиці та провулки округу за моїм активним сприянням вчасно в першу чергу очищаються від снігу. Виборцям округу надано благодійної допомоги на суму близько 10 тис.грн. (на лікування, побутові потреби тощо). Особлива увага приділяється пенсіонерам та малоімущим.   Тісно співпрацюю з головами вуличних комітетів при вирішенні тих чи інших проблемних питань округу. Постійно проводиться особистий прийом громадян
На протязі 2017р до грудня місяця очолював постійну депутатську комісію з бюджету та економічного розвитку міста. Було проведено 28 засідань комісії, з них 22 під моїм головуванням. Приймав активну участь у роботі всих пленарних засідань сесій.
Очолювана мною комісія безпосередньо приймала активну участь у розробці, прийнятті бюджетів міста на 2017, 2018 роки. На протязі 2017 року комісія постійно моніторила виконання бюджету міста та в разі необхідності (згідно листів та заяв головних розпорядників коштів) на чергових сесіях вносила відповідні коригування.
Мною неодноразово в міській раді порушувалось питання наведення ладу по боротьбі з стихійною торгівлею в місті, напрямками поповнення міського бюджету, поліпшенню благоустрою міста та інші питання пов’язані з покращенням життєдіяльності нашого міста.

15 лютого 2018р

М.М.Терновий
 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора