Знам’янська територіальна громада

Кропивницький район

Сопільняк Юрій Михайлович

Звіт
депутата міської ради  
Сопільняка Ю.М.  про роботу за 2017 рік 


Як і в попередні роки, моя робота, як депутата, складалась з декількох складових:
1.Виконання обов’язків голови постійної комісії з питань освіти, культури , молоді та спорту.
2. Робота в окрузі, виконання наказів та звернень виборців.
3. Робота в комісіях і робочих групах, створених міською радою.
     Постійна комісія працювала  відповідно до Регламенту міської ради, Положення про постійні комісії міської ради, згідно зі своїми планами та планами роботи міської ради. 
     У 2017 році членами комісії стали двоє новообраних депутатів і склад комісії такий:

1. Сопільняк Юрій Михайлович  - голова комісії, фракція «Солідарність».
2. Бойко Світлана Василівна        - секретар комісії, фракція Опозиційного блоку.
3. Бойчук Ольга Іванівна             - член комісії, фракція «Солідарність».
4. Клюка Юрій Григорович       - член комісії, член партіх «Воля».
5. Філіпова Світлана Миколаївна – член .комісії, фракція «Солідарність».

     Я, як член комісії, сприяв розробці Статутів навчальних закладів  міста у новій редакції; опрацьовував доповнення до міської цільової комплексної програми розвитку закладів освіти міста на 2016-2018 роки;  брав участь у розробці  Програми надання премій Знам’янської міської ради спортсменам та тренерам за визначні досягнення у спорті на 2017-2020 роки;  Міської комплексної  програми «Молодь Знам’янщини» на 2018-2021 роки; брав участь у розробці Міської програми «Обдарована молодь – запорука розвитку територіальної громади міста Знам’янки». 
 
     У зв’язку з введенням в дію нового закону України «Про освіту» я ініціював розгляд  на розширеному засіданні з запрошенням керівників і голів ПК закладів освіти   питання «Ефективне використання освітньої субвенції для фінансування закладів  загальної середньої освіти міста».
     За  моєї участі   комісія ініціювала  введення в штати 3 навчальних закладів  міста – НВК  «ЗШ № 2 –ліцей», НВК «ЗШ № 3 – гімназія» та ЗШ № 4   медичних сестер , а в обох НВК введення посад  вихователів груп продовженого дня, які фінансуються  з міського бюджету.
             Комісія за моєї участі  ініціювала розгляд  питання про реконструкцію проспекту Шкільного  - капітально відремонтувати проїжджу частину, тротуари та зовнішнє освітлення до ювілею – 120-річчя заснування закладу НВК «ЗШ №2-ліцей».
      Я вважаю, що  відповідально ставлюсь до виконання обов’язків депутата, про що свідчить кількість сесій, в яких я  брав участь, та кількість засідань профільної комісії та спільних засідань профільних комісій міської ради. Так, з 22 сесійних засідань  я  брав участь у 18 ; з  15 засідань постійної профільної комісії  я брав участь у 13;   з 25 спільних засідань профільних комісій   я  брав участь у 21. 
      Постійна комісія та я особисто  підтримуємо  тісний зв’язок з міським комітетом профспілки працівників освіти і науки, з відділом молоді, спорту та охорони здоров’я, з відділом культури і туризму.
     За результатами зустрічей з виборцями округу та їхніми верненнями  я  звернувся з 4 депутатськими зверненнями до органів виконавчої влади стосовно проблем округу та міста. Внаслідок  цього була заасфальтована прибудинкова територія будинку № 17 та проведений капітальний ремонт прибудинкової території  будинку № 13 по вулиці Привокзальній.  Як  до депутата до мене звернулась  голова ЖБК-4 Кравченко Л. з приводу капітального ремонту прибудинкової території будинку № 7 по вулиці Привокзальній. За моїм депутатським зверненням з цього питання  була розроблена  проектно- кошторисна документація та виділені кошти для капітального ремонту прибудинкової території будинків №№7 та11 по вулиці Привокзальній. Таким чином, звернення  мешканців округу виконані повністю.
     Як голова депутатської комісії  я був членом робочої групи топонімічної комісії, яка розглядала проекти перейменування вулиць та провулків міста згідно з законом про декомунізацію, який  потім був прийнятий міською радою як рішення про перейменування, є членом робочої групи  по розробці статуту міста.
     Я також брав участь у проведенні «круглих столів» в редакції газети «Знам’янські вісті» з питань освіти і культури.

Депутат міської ради                                Ю.Сопільняк

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора