Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Відділи та управління міськвиконкому

Назва підрозділу  Керівник  Телефон Електронна адреса

Відділ забезпечення діяльності міської ради 

Начальник відділу

Біліченко Наталія Василівна

 

Оператор комп’ютерного набору

Шведченко Ірина Вікторівна

 

Головний спеціаліст з правових питань 

Приходько Віталій Іванович

 

 

 Біліченко Наталія Василівна

7-40-09

zn_rada@zn-rada.gov.ua

Відділ організаційно-кадрової роботи

Начальник відділу

Зайченко Олена Анатоліївна

 

Головний спеціаліст

Скляровська Олена Володимирівна

Тесленко Катерина Володимирівна

Третьякова Катерина Володимирівна

 

Зайченко Олена Анатоліївна

7-45-45  org_znam@zn-rada.gov.ua

Відділ загальний, контролю та роботи із зверненнями громадян

Начальник відділу

Григор’єва Олена Анатоліївна

 

Головний спеціаліст

Іванова Катерина Леонідівна
Жилова Вікторія Вадимівна
Тюпа Фарангіз Камчибеківна
 
 

Оператор комп’ютерного набору

Борухевич Ольга Миколаївна

 

 

Григор’єва Олена Анатоліївна 

 

7-45-54

7-40-39 - факс

mznam@zn-rada.gov.ua

Юридичний відділ

Начальник відділу

Данільченко Юрій Володимирович

 

Головний спеціаліст

Буріко Олена Анатоліївна

Білоголовий Володимир Георгійович

 

Данільченко Юрій Володимирович

7-45-01

jureznam@zn-rada.gov.ua

Відділ економічного розвитку, підприємництва, промисловості,  та торгівлі 

Начальник відділу

Кузіна Інна Петрівна

 

Головний спеціаліст

Сич Наталія Миколаївна

Голікова Оксана Сергіївна

 

 Кузіна Інна Петрівна

 7-45-25  zmvk_ue@zn-rada.gov.ua

Управління соціального захисту населення

 

Начальник управління

Волошина Алла Миколаївна

 

Заступник начальника управління

Костюкевич Лілія Вікторівна

 

Волошина Алла Миколаївна

7-45-05 usznzmv@zn-rada.gov.ua

Управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства

Начальник управління

Нікітін Микола Миколайович

 

Заступник начальника управління –начальник відділу житлово-комунального господарства

Берлова Марина Вікторівна

Відділ ЖКГ

Головний спеціаліст

Коваль Катерина Миколаївна

Лук’яниця Майя Андріївна

Соколов Олександр Миколайович

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

Начальник відділу

Підгорна Оксана Володимирівна

Лук’яниця Майя Андріївна

Головний спеціаліст

Яковлєва Тетяна Сергіївна

Бабич Юлія В’ячеславівна

Відділ архітектури та містобудування

Начальник відділу

Заруцький Андрій Анатолійович

 Головний спеціаліст

Мостовий Олександр Євгенович

Спеціаліст І категорії

Невкритий Олександр Олександрович

 

 

Нікітін Микола Миколайович

7-45-36

uma_jkg@zn-rada.gov.ua

 

 Фінансове управління

Начальник фінансового управління

Лепетко Олена Миколаївна

 

Заступник начальника управління-начальник відділу

Глущенко Оксана Василівна

 

 

Лепетко Олена Миколаївна

7-42-19 finus@zn-rada.gov.ua

 

 

 Відділ освіти

Начальник відділу

Клименко Людмила Анатоліївна

 

Заступник начальника

Черкас Наталя Леонідівна

Головний спеціаліст

Попова Тетяна Миколаївна

 

 

 

 

 Клименко Людмила Анатоліївна

7-46-73

 

 

7-46-49

 

 

znamosvita@zn-rada.gov.ua

 

Відділ культури і туризму

Начальник відділу

Бабаєва Світлана Миколаївна

 

Головний спеціаліст

Безребра Надія Сергіївна 

Тріфонова Крістіна Вадимівна

Промах Анастасія Володимирівна

Бабаєва Світлана Миколаївна

7-41-16

kultura@zn-rada.gov.ua

 

 

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю 

Начальник відділу

Зіньковська Ірина Валентинівна

 

Головний спеціаліст:

Зайченко Віталій Вікторович

Головний спеціаліст з питань інформаційно-комп’ютерного забезпечення:

Свириденко Микола Анатолійович

 

 

 

 

Зіньковська Ірина Валентинівна

7-47-65  vnutr_pol@zn-rada.gov.ua

 

 

 Архівний відділ

Начальник відділу

Гребенюк Оксана Станіславівна

 

Головний спеціаліст

Пилипенко Вікторія Леонідівна

 

 

 

 

 

Гребенюк Оксана Станіславівна

 2--28-24  arhiv@zn-rada.gov.ua

 

Відділ ведення Державного реєстру виборців 

Начальник відділу

Денисов Олександр Миколайович

 

Головний спеціаліст

Тесленко Ірина Володимирівна

Куликова Світлана Іванівна

 

 

 

Денисов Олександр Миколайович 

7-44-41

7-42-43-факс

reestr@zn-rada.gov.ua

Служба у справах дітей 

 

Начальник служби

Карпук Лариса Дмитрівна

 

Головний спеціаліст

Кісс Валентина Юріївна

Михайлова Марія Костянтинівна

Тупало Ірина Анатоліївна

Гнатюк Вікторія Валеріївна

 

 Карпук Лариса Дмитрівна

7-47-65

ssd@zn-rada.gov.ua

Центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді

 

Директор центру

Шевченко Наталія Володимирівна

 

Начальник відділу соціальної роботи

 Крук Ольга Вікторівна

Провідний бухгалтер

Ратушна Олена Олександрівна

Фахівець із соціальної роботи

Волошина Юлія Олександрівна

Фахівець із соціальної роботи

Білокамінська Ольга Миколаївна

Шевченко Наталія Володимирівна

7-43-61 mcsssdm_znam@zn-rada.gov.ua

 

 

Відділ молоді та спорту здоров’я

Начальник відділу

Ладожинська Руслана Анатоліївна

 

Головний спеціаліст

Сугарей Андрій Олегович

 

 

 

Ладожинська Руслана Анатоліївна

7-45-29  vusms@zn-rada.gov.ua

 Відділ фінансово-господарського забезпечення

Начальник відділу

Ковальчук Олена Миколаївна

 

Головний спеціаліст-заступник головного бухгалтера

Золотарьова Наталя Василівна

 

Головний спеціаліст

Маліннікова Валентина Валентинівна

 

 

Ковальчук Олена Миколаївна

 

7-45-32

znam_mvk@zn-rada.gov.ua

 

 

  

Відділ земельних питань

Начальник відділу

Грицюк Алла Анатоліївна

 

Головний спеціаліст

Остапенко Єгор Олександрович

Мусенко Рада Владиславівна

Нужненко Тетяна Олексіївна

Сектор з питань надзвичайних ситуацій, охорони праці, екології та благоустрою 

Завідувач сектору

Балан Сергій Миколайович

Головний спеціаліст

Безай Василь Володимирович

 

 

 

 

Грицюк Алла Анатоліївна

7-40-83

zem@zn-rada.gov.ua

 

 

 

Центр надання адміністративних послуг 

Керівник Центру 

Михайлов Віталій Вікторович

Заступник начальника-начальник відділу

Джулай Світлана Володимирівна

Державний адміністратор

Ущаповська Вікторія Миколаївна

Державний реєстратор юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

Нестеренко Лариса Володимирівна

Державний реєстратор речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

Ткаченко Марина Миколаївна

Державний реєстратор речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

Костіна Наталія Юріївна

Головний спеціаліст-адміністратор центру

Блудова Вікторія Юріївна 

Шкляренко Алла Михайлівна

 

 

 Михайлов Віталій Вікторович 

7-43-05 admposlug@zn-rada.gov.ua

Відділ охорони здоров’я

Начальник відділу

Іваськів Тетяна Анатоліївна

Головний спеціаліст

Теличко Тетяна Миколаївна

Іваськів Тетяна Анатоліївна

  health@zn-rada.gov.ua

Відділ інфраструктури та інвестиційного розвитку

Начальник відділу

Учанєв Ігор Олександрович

Головний спеціаліст

Коваленко Ірина Анатоліївна

Учанєв Ігор Олександрович

7-45-25 invest_znam@ukr.net

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень