Знам’янська територіальна громада

Кропивницький район

Пастух Костянтин Костянтинович

  Звіт депутата виборчого округу №10
Пастуха К.К.за 2017рік.
Представник від Радикальної партії Олега Ляшка

.       Межі округу вул. Привокзальна буд.№2,4,6,8,10,18,20,22. Вул. Енергетиків буд№19.
      Шановні Знам’янчани, метою моєї роботи в депутатському корпусі е добробут наших мешканців та розвиток міста, приведення його до гарного естетичного стану.
      Ввірений мені округ. Мені близький. Тому що я мешканець цього мікрорайону близько 10 років. Тому звісно більша кількість піднятих мною проблем в виконавчих органах стосується мого округу та вокзального району.
      Протягом всієї каденції працюю в постійній комісій з питань житлово – комунального господарства та охорони навколишнього природного середовища. Комісією проведено 20 засідань, мною пропущено 1 засідання (відпустка). Приймав участь в 2 тимчасових депутатських комісіях.
     З 22 проведених сесій міської ради мною було пропущено 2 засідання (командировка, відпустка). 
     Намагаюсь відвідувати всі зустрічі з головами ОСББ, секретарями будинкових та квартальних комітетів, старшими будинків, які проводяться щоквартально в міській раді.
     Протягом 2017р. мною було подано та підтримано міською радою 7 депутатських запитів та декілька залишаються на контролі. А саме:
22.01.2016р. Запит що до проведення капітальних робіт по відновленню системи відводу талих та дощових вод від автостанції, Привокзальної площі по вул. Привокзальній. 
На даний час управлінням містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Знам’янської міської ради замовлені та виконані роботи з  розчищення існуючої закритої (підземної) системи водовідведення по  Привокзальній алеї.  Відновлення водоприймачів та їх приєднання до існуючої закритої системи планується у 2018 році.
21.10.2016 та 21.04.2017р. Запити за дорученням мешканців буд №2 вул. Привокзальна та мешканців привокзального району, що до наведення ладу зі стихійною торгівлею навколо будинку №2 вул. Привокзальна. Створена спеціальна комісія яка працюе. Були проведені рейдові перевірки. Також комісією була проведена робота стосовно незаконно встановлених прилавків, які було демонтовано. На теперішній час робота комісії триває.
21.04.2017р. Депутатський запит стосовно законності встановлення биллборду біля будинків №4,10 вул. Привокзальна, (законно).
18.08.2017р. Депутатський запит за дорученням мешканців буд. №18 вул. Привокзальна, стосовно виконання ремонту в під’їздах будинку ремонту сходинок до під’їздів. Встановлення шатрового даху на будинок. Створена робоча комісія яка на місці визначилась з обсягами та термінами виконання робіт. Планується встановлення пластикових вікон у підїздах.
18.08.2017р. Депутатський запит за дорученням мешканців міста. Стосовно поліпшення умов обслуговування пацієнтів міської лікарні ім. Лисенка, а саме відвідувачів лабораторного відділення. Треба встановити лавки навіс від сонця заасфальтувати тротуар.
15.12.2017р. Депутатській запит, що до виготовлення проектно - кошторисної документації на будівництво пішохідної доріжки в житловому масиві вул. Привокзальна№8,18,20, вул. Віктора Голого №122, та вул. Єнергетиків№19 
     Протягом звітного періоду мною було направлено до різних органів виконавчої влади  9 звернень та декілька залишаються на контролі. А саме:
*Щодо санітарного стану навколо сміттєвого майданчику біля буд№10 вул. Привокзальній. (влаштування асфальтного покриття).
* буд№6 вул. Привокзальна влаштування відмостки ( виконано частково).
*Щодо ремонту в під’їздах буд №18 вул. Привокзальна.(не викон).
*Щодо ремонту системи водопостачання у підвалі ОСББ буд.№20 вул. Привокзальна( не виконано).
*Щодо освітлення дитячого майданчику між буд.№4.6.вул. Привокзальна.(Виконання заплановане на 2018рік).
*Щодо ремонту асфальтного покриття від вул. Віктора Голого до центрального входу в ДНЗ№2 «Теремок», з облаштуванням місць для паркування автотранспорту батьків.
*Щодо фінансової допомоги ОСББ№8 вул. Привокзальній (ремонт покрівлі), та капітального ремонту дворової території.
*Щодо фінансової допомоги буд№4 вул. Привокзальній (для встановлення вікон). Та безліч інших не менш важливих питань.
    В закінчені свого звіту хочу зауважити, що деякі питання вирішуються легко. А деякі не дуже. Позитивний результат вирішення будь якої проблеми залежить від активності всіх нас! Активної позиції старших будинків та голів ОСББ які підіймають проблеми перед мною та керівництвом міста. Тільки в спільній тісній співпраці мешканців та депутата можливо вирішувати будь які питання. Сподіваюсь на нашу спільну співпрацю.

10.02.2018р.                                                      

Депутат:   Пастух К.К.


 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора