Знам’янська міська рада
Знам'янка, Кіровоградська область

Новини смт Знам’янка Друга

 

Заходи до 75-ї річниці від Дня визволення смт Знам’янка Друга від німецько-фашистських загарбників 

Вже стало доброю традицією - збиратися напередодні свята на змагання по шашкам та шахам, проводити баскетбольний матч, тематичні уроки мужності та бесіди про подвиги наших дідів та прадідів, відвідувати ветеранів війни на дому. До цієї дати приводяться в належний стан пам’ятники, обеліски, місця поховання захисників Батьківщини на території смт Знам’янка Друга та с.Водяне.

У середу 04 грудня  в приміщенні спортивного залу Знам’янської ЗШ № 7 відбувся баскетбольний матч між учнями ЗШ № 6 та ЗШ № 7 за перехідний Кубок селищного голови.

Перед початком матчу відбулися урочистості присвячені  дню визволення нашого селища. Ведучі заходу надала слово селищному голові Москаленко СБ., який побажав гравцям хорошої гри та перемоги. 

Після запальної та непередбачуваної гри, в якій здобула перемогу збірна ЗШ № 6, відбулося нагородження команд. Москаленко С.Б. вручив учасникам дипломи та грамоти, а також подарував баскетбольні м’ячі, перехідний кубок селищного голови  до наступної гри перебуватиме в ЗШ № 6. Також, традиційно учасники отримали солодощі від виконавчого комітету Знам’янської Другої селищної ради.

05 грудня 2018 року о 13.00 в стінах БК смт. Знам’янка Друга відбулися змагання з шахів та шашок між учнями ЗШ№ 6,7.Селищний голова Москаленко С.Б. привітав учасників змагань, шановних судій, вболівальників з початком турніру, присвяченому 75- й річниці визволення Знам’янки від німецько-фашистських загарбників. Вчителі ЗШ №6 з фізичної культури Бондаренко Ю.І. та Степаненко О.І. оголосили переможців. З шахів перше місце зайняв Сиромятников Данило, друге – Калашников Михайло, третє – Буглак Дмитро. Серед дівчат відповідно: Пожар Ксенія, Рогова Олена,  Ціпенко Каріна. З шашок перше місто Чернега Ілля , друге – Ізіланов Данило, третє – Красовський Кирил. Дівчата: Хорунжа Таня, Корж Єлизавета, Король Кароліна.Адміністрація селищної ради відзначила переможців дипломами, грамотами і подарунками, а всіх учасників – подяками.  Усіх гостинно пригощали солодощами з чаєм.Ці змагання – прекрасний урок для всіх нас, як перемагати силою інтелекту і порозуміння. 

06 грудня в переддень Дня місцевого самоврядування у приміщенні селищної ради, відбулася зустріч із головами вуличних комітетів та депутатами Знам’янської Другої селищної ради. Селищний голова Сергій Борисович разом із секретарем Надією Василівною привітали голів і вручили їм подарунки та подякували за співпрацю та порозуміння, за сумлінну працю були вручені подяки.

Також в цей день в  Будинку культури смт. Знам’янка Друга відбулися урочистості до 75-ї річниці визволення селища від німецько-фашистських загарбників. У фойє гостей зустрічала виставка воєнних років представлена Моліс О., В. о. директора міського краєзнавчого музею. Учні ЗШ №6: Овечкін М., Литвинова А., Чумакова О. провели урочистий мітинг  до 75-ї річниці від Дня визволення смт. Знам’янка Друга від німецько-фашистських загарбників. Селищний голова Москаленко С.Б. привітав односельців зі святом, відбулося урочисте ушанування пам’яті полеглих покладанням квітів до братської могили і хвилиною мовчання. Концерт наповнили яскраві номери улюблених  виконавців та колективів. Душевні вірші та пісні, чудові танці та мелодії дарували вдячним глядачампрекрасний настрій.  «PUMА» і «Горлиця»,  «Сузір’я» і Свірбій С.,  дует «Оксамит» і хор «Лілея»(ЗШ №7), Рибнікова Г. і дует «Два А.», дует  «Орхідеї» і Міхеєва Д..  Це самовіддані мистецтву люди, справжні подвижники духа. 

07 грудня селищний голова Москаленко Сергій Борисович разом із головою ради ветеранів селища Ісаєвою Галиною Станіславівною відвідали учасників бойових дій, а саме: Боброву Марію Іванівну та Рибалко Галину Миколаївну.

Спеціаліст I категорії по роботі з молоддю 
Знам’янської Другої селищної ради А.Промах


Міжнародний день інвалідів

 

В цей день ми завжди говоримо про необхідність підтримки людей з обмеженими фізичними можливостями. Для їх виживання не потрібно щось особливе, лише можливість жити серед людей, бути в суспільстві і відчувати себе людьми. А іноді їм необхідна не тільки матеріальна допомога, а просто можливість спілкування з іншими. 

03 грудня в  Міжнародний день інвалідів, селищний голова  Москаленко С.Б. разом із головою ради ветеранів смт Знам’янка Друга Ісаєвою Г.С. завітали до деяких інвалідів селища із продовольчими подарунковими наборами. Сергій Борисович побажав всім міцного здоров’я, миру у домівках та в нашій Україні.

Хочеться подякувати всім, хто опікується інвалідами. Адже надання їм щоденної підтримки й допомоги – реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього.

Спеціаліст 1 категорії по роботі з молоддю А.Промах


В селищному Будинку культури відбувся мітинг-реквієм, присвячений 85-им роковинам Голодомору

 

23 листопада 2018 року о 13 годині в селищному Будинку культури відбувся мітинг-реквієм, присвячений 85-им роковинам Голодомору 1932-1933 років і жертвам політичних репресій в Україні.

Учні ЗШ№6 Овечкін М. і Чумакова О. підготували виступи про тяжкі випробування для нашого народу в ті роки.

Закликали, проаналізувавши все усвідомлювати, як це важливо для всіх нас, щоб таке лихо не повторилося на нашій святій землі. На мітингу були присутні адміністрація Селищної Ради, учні ЗШ№7 і небайдужі односельці. 

Всі присутні запалили свічки пам’яті за душі жертв Голодомору. Хай живий вогонь від наших свічок, як тепла молитва, приєднається до всіх щирих сердець за ради самостійності нашої держави та кращого життя для всіх громадян. 

 

 


 


Вітали зі 100-річчям

 

Пишається весь знам’янський рід нашими старійшинами селища. Тими людьми, хто найстарший за віком, чиї скроні вкрила сивина, чиї руки в мозолях, чия мудрість життєва є повчальною книгою для молодшого покоління.

29 жовтня 2018 року голова Знам’янської Другої селищної ради Сергій Борисович Москаленко, секретар селищної ради Надія Василівна Лазарєва  та голова ради ветеранів селища Ісаєва Галина Станіславівна привітали із 100 - річчям жительку селища Таран Любов Іванівну. Надзвичайно добра і працьовита людина, учасниця Другої Світової війни. Чоловік загину в 1941 році. Самостійно виховала 9 дітей, має 6 внуків та 14 правнуків.

Прожиті роки  Любов Іванівни можуть слугувати прикладом жертовного служіння народові та  своїй землі. Любов Іванівна пережила Другу світову війну. Переживши  за сто років життя безліч подій , витримавши удари долі, сьогодні Любов Іванівна– це енергійна людина, котра з оптимізмом дивиться на життєву дорогу,сміється, з гумором розповідає історії з життя. 

Спеціаліст 1 категорії по роботі з молоддю А.Промах


 

 

 

Свято Перше вересня у смт Знам’нка Друга

 

Усі шляхи цього дня ведуть до школи. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.

 

Особливим і, безперечно, визначальним у житті він стане для милих першачків, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступлять на незвіданий шлях.

Не менш важливим він буде для одинадцятикласників, яким доведеться обирати професійну стезю, які будуть втілювати отримані знання в реальному житті.

На подвір’ях Загальноосвітньої школи I-III  ст. № 6 та № 7, цього дня пролунав Перший дзвінок. Оберемки квітів, усміхнені обличчя, щирі напутні слова та вітання – все це свято першого дзвоника. 

Із словами привітання з початком нового навчального року та побажань до учнів, вчителів ЗШ І-ІІІ ст. № 6 та №7 смт.Знам'янка Друга  звернувся селищний голова Сергій Борисович Москаленко: «Бажаю усім учням високих оцінок, легких контрольних, цікавих уроків і вірних друзів, з якими все, що було вже сказано, легко здійсниться!…».

Спеціаліст 1 категорії по роботі з молоддю А.Промах

 

 


Заходи в селищі Знам’янка

 

07 липня 2018 року в парку відпочинку селища, батьки і діти разом з керівником гуртка «Творча майстерня» Будинку культури смт Знам’янка Друга – Чередніченко С.І. та завідуючою міською бібліотекою філією № 2 – Перепелятніковою О.В. організували та провели фольклорну мозаїку «На Івана на Купала веселіше в світі стало» в рамках проекту «Мистецькі вихідні».

В дружньому колі ми провели радісно і корисно вільний час. Мандрували стежками історії свята Івана Купала поєднуючи минуле з сьогоденням. А жива вікторина «Цілющі властивості рослин» наповнила кошики букетами медових трав. 

Всі охоче плели святкові вінки, неповторні та дуже гарні. А хлопці вигадали для всіх незвичну розвагу – стрибання через кропиву. Було дивно і радісно, що мешканці селища, які проходили повз, приєднувалися до свята. 

Зі свята поверталися заквітчані вінками і перехожі зустрічали з радісними посмішками та словами: «Шкода, що ми не пішли з вами!», а ми їм відповідали: «Не сумуйте! Наші свята – в наших руках!» Тож, приходьте до Будинку культури зі своїми творчими пропозиціями, разом ми все здійснимо.

_______________

 

 

 

 

Дитяче свято у смт Знам’янка Друга

Для дітей смт Знам’янка Друга  літо розпочалось з чудового свята організованого колективом Будинку культури на честь Дня захисту дітей.

 

Ігрова програма з пригодами казкових героїв захопила увагу дітвори. Адже разом с Феями діти проходили всі завдання і випробування, що підготувала Чаклунка, яка викрала Літо.

Селищний голова смт Знам’янка Друга Москаленко Сергій Борисович привітав всіх дітей зі святом і побажав малечі веселих канікул, нових вражень, цікавих знайомств.

Всі разом  весело і завзято танцювали, співали, стрибали на м’ячах та відгадували загадки. А подарунком для всіх стали мультиплікаційний фільм та солодощі, які підготувала Знам’янська Друга селищна рада.