Нехай ваша щоденна турбота допомагає мужнім людям забувати про труднощі, а їх серця наповнюються теплотою і впевненістю в завтрашньому дні
Напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю Знам’янський міський голова Володимир Сокирко, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Лілія Меренкова, директор Центру соціальних служб Наталія Шевченко завітали у всі інтернатні заклади громади, поспілкувалися з керівництвом та підопічними даних установ.
Володимир Феліксович відзначив роботу педагогічних та медичних працівників, які працюють у дитячому будинку-інтернаті, Знам’янському психоневрологічному інтернаті з геріатричним відділенням та у спеціальній школі-інтернаті, адже вони з теплом та великою любов’ю ставляться до малечі. А діти відчувають постійну турботу.
Керівництво громади передало вихованцям закладу солодкі гостинці.
Очільник громади побажав усім добра, радості, благополуччя, миру та впевненості в завтрашньому дні, а саме головне – здоров’я.