Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Дорогі знам’янчани та гості міста!

Дата: 01.08.2021 08:54
Кількість переглядів: 1058

Фото без описуУ житті кожного з нас є багато свят, як особистих, так і офіційних, але є свята, які займають окреме місце в наших серцях. Без сумніву, одним із таких є День народження рідного міста. У такий день ми всі відчуваємо себе частинкою великої родини. 

Усі досягнення, якими багате місто й наша громада, складаються з вашої щоденної праці, знань і талантів, дорогі знам’янчани!

Дякую всім вам за небайдужість до долі рідного міста, тим, хто словом і ділом змінює кожен день життя на краще. І представникам старшого покоління – мудрим наставникам,  і молоді з її енергією і бажанням будувати і розвивати громаду. Я вірю у вашу активну громадянську позицію і впевнений, що ваша творча уява, натхнення, сміливість, розум – гарантія розвитку і процвітання нашого міста, громади і всієї України.

У цей непростий для нашої держави час, коли  триває неоголошена війна    на сході країни й боротьба з пандемією коронавірусу,  нам так важливо бути єдиною, згуртованою родиною, мати різні думки і погляди, але вміти чути один одного, знаходити компроміси та досягати бажаних цілей.

Висловлюю велику подяку нашому комунальному підприємству, яке продовжує працювати на належному рівні і безперебійно надає комунальні послуги.

Дякую медичним працівникам, які в період карантину і реформ відважно продовжують нести варту по захисту здоров’я  мешканців громади.

Вдячність і освітянам, які навчають і виховують майбутнє нашої громади і країни.

Дякую працівникам всіх підприємств, установ і організацій, які забезпечують життєдіяльність та економічний розвиток Знам’янської громади. 

Дякую вам, шановні жителі, що впорядковуєте території навколо своїх домівок.  Завдяки Вам територія нашої громади стає чистішою і охайнішою.   Це підтверджує, що ми одна громада, яка любить свій спільний дім, своє місто.

День народження – це завжди приємне і радісне свято. Свято, яке знаменує новий етап розвитку і час для аналізу попередніх досягнень.   

Робота міської ради направлена в першу чергу на те, щоб всі об’єкти, заклади і установи функціонували, працівники бюджетної та соціальної сфери вчасно отримували заробітну плату. Мені приємно зазначити, що громада живе і працює повноцінно.  

Дорогі знам’янчани!

Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету  та від себе особисто вітаю всіх з Днем міста і бажаю злагоди, добробуту і процвітання, здоров’я, довголіття, родинного тепла і щастя кожній родині! Бережімо свій дім, свою  маленьку Батьківщину.


 З повагою,

Знам’янський
міський голова                                                                                 Володимир СОКИРКО

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень