Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Нарада з питань організації роботи відділу освіти у 2021 році

Дата: 09.02.2021 08:42
Кількість переглядів: 1637

Фото без опису05 лютого 2021 року начальником відділу освіти виконавчого комітету Знам’янської міської ради Людмилою Клименко проведено планову нараду з керівниками комунальної установи «Знам’янський інклюзивно-ресурсний центр Знам’янської міської ради» (далі – ІРЦ) та комунальної установи «Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Знам’янської міської ради  (далі – Центр) за участю фахівців зазначених установ, заступника начальника відділу освіти та головного спеціаліста відділу освіти. 

В ході наради начальником відділу освіти  розглянуто питання організації роботи вищезгаданих комунальних установ у 2021 році в умовах зміни адміністративно-територіального устрою та пов’язане з цим розширення мережі закладів загальної середньої освіти; зосереджено увагу на важливості взаємодії та співпраці інклюзивно-ресурсного центру  з міським центром професійного розвитку педагогічних працівників з дотриманням вимог чинного законодавства. 

Фото без описуДиректор інклюзивно-ресурсного центру Мельник Лариса Анатоліївна поінформувала присутніх про рівень охоплення корекційно-розвитковими послугами дітей з особливими освітніми потребами, надання консультацій батькам та здійснення комплексної оцінки розвитку дитини з метою визначення її особливих освітніх потреб. 

Директор центру професійного розвитку педагогічних працівників Ліпінська Ольга Григорівна звернула увагу на основні завдання, які стоять перед Центром та основні заходи, спрямовані на підвищення фахового рівня педагогів закладів освіти міста. Разом з тим, директором окреслено траєкторію розвитку Центру, акцентовано увагу на функціях консультанта, доведено план роботи установи за напрямками діяльності фахівців.

З усіх розглянутих в ході наради питань прийняті конструктивні рішення та надано доручення керівникам структурних підрозділів відповідно до їх функціональних обов’язків.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень