Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Свято тих, хто щодня на службі пізнає ризики і небезпеку

Дата: 03.07.2020 14:41
Кількість переглядів: 458

4-го липня в Україні відзначається День Національної поліції України – це свято тих, хто щодня на службі пізнає ризики і небезпеку, та попри будь-які негаразди виконує свій важкий, але важливий для суспільства обов’язок. 

З цієї нагоди, напередодні свята, привітати працівників Знам’янського ВП ГУНП в Кіровоградській області завітали: міський голова Сергій Філіпенко, секретар міської ради Наталія Клименко, керівництво Знам’янської районної державної адміністрації та районної ради..

Зі словами щирих привітань до усіх присутніх звернувся начальник Знам’янського ВП ГУНП в Кіровоградській області, майор поліції Сергій Стешенко, який подякував колегам за їх відданість обраній професії, відповідальну і нелегку працю, побажав здоров’я та родинного затишку.

У своєму виступі Сергій Іванович Філіпенко побажав працівникам поліції з честю виконувати поставлені завдання зі зміцнення законності та правопорядку і в державі,  і в рідному місті. Він висловив вдячність за професіоналізм, самовідданість та сумлінне ставлення до служби.

Кращі представники відділу поліції отримали відзнаки Знам’янської міської ради, Знам’янської районної державної адміністрації та Знам’янської районної ради.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора