Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Привітання з Днем народження – це не лише прояв уваги, насамперед – це повага та щирість

Дата: 06.05.2020 08:36
Кількість переглядів: 1266

Фото без описуНапередодні, свої ювілейні дні народження відзначили голова квартального комітету №2 Людмила Миколаївна Ганська та голова квартального комітету №26 Юлія Арсентіївна Сайко.

Секретар міської ради Наталія Клименко та начальника відділу забезпечення діяльності міської ради Наталія Біліченко завітали до ювілярок та привітали їх з цими поважними датами у житті від Знам’янської міської ради, міського голови Сергія Філіпенка тасебе особисто.

Секретар міської ради Наталія Клименко звернулася до Людмили Миколаївни з найщирішими побажаннями міцного здоров’я, безмежного людського щастя, сімейного добробуту. Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи! Хай і надалі буде плідною ваша праця. Божої благодаті та всіляких гараздів Вам і вашій родині на многії літа! Зичу, аби кожен Ваш день наповнювався найважливішими словами, які зігріватимуть душу, принесуть тепло й добро до Вашої родини!

Фото без описуНаталія Миколаївна у своєму вітанні відзначила, що професіоналізм і багаторічний досвід роботи Юлії Арсентіївни здобули авторитет мудрої людини та успішного організатора. Нехай оптимізм і життєва енергія супроводжують Вас і надалі, дають можливість реалізовувати ідеї і приймати мудрі рішення на благо мешканців квартального комітету. Нехай Боже благословення, людська довіра і допомога супроводжують Вас в житті. Бажаю міцного здоров'я, сімейного благополуччя, невичерпної енергії та успіхів у Вашій відповідальній роботі.
Подякувала ювіляркам за чуйне серце, за високе почуття відповідальності та добросовісну працю на громадських засадах.

Відділ забезпечення діяльності міської ради


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень