Знам’янська територіальна громада

Кропивницький район

День введення військ до Афганістану

Дата: 25.12.2019 21:08
Кількість переглядів: 126

Кожен рік віддаляє нас все далі і далі від страшної, жорстокої і жахливої війни в Афганістані, яка непроханим гостем увірвалась в життя наших співвітчизників, забравши синів у матерів, розлучивши братів, залишивши сиротами дітей, а жінок — вдовами. Сьогодні виповнилося 40 років з дня вводу військ до Афганістану.

Саме цього дня у нашому місті за участі керівництва міста, членів Знам'янської міської Спілки ветеранів війни в Афганістані, представників трудових колективів міста, громадськості відбулася урочиста хода до меморіального комплексу "Пам'яті воїнів Афганістану".

 «В цей день ми висловлюємо слова пошани тим воїнам, які пройшли через випробування Афганської війни, вклоняємось вашій мужності та безмежній вірності своєму військовому обов’язку та Присязі. Тим воїнам, які входили до складу учасників бойових дій на території інших держав. Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі у наші дні. Низький уклін вам, за ваш ратний подвиг і вічна пам’ять загиблим героям», - з такими словами звернувся міський голова Сергій Іванович Філіпенко до присутніх. 

«Схилімо свої голови у скорботі за тих, імена яких висічено на скрижалях нашої історії, імена загиблих земляків. Віддамо шану матерям, які у житті втратили найдорожче», - додав заступник голови Знам'янської міської Спілки ветеранів війни в Афганістані Олександр Григорович Мазур.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували пам'ять загиблих в Афганістані присутні. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора