Знам’янська міська рада
Знам'янка, Кіровоградська область

КЗ «Знам’янська міська лікарня ім. АВ.Лисенка» активно оновлюється

КЗ «Знам’янська міська лікарня ім. АВ.Лисенка» активно оновлюється. Наразі тут, за кошти міського бюджету, продовжується капітальний ремонт кардіологічного відділення. 

З ходом ремонтних робіт ознайомився міський голова Сергій Іванович Філіпенко. 

"На сьогодні вже здійснено демонтаж перегородок в санвузлах, а також приладів існуючої електромережі, демонтаж приладів обігріву в системі опалення (радіатори), сантехнічних приладів, демонтаж конструкції старих полів в санітарних приміщеннях та розпочато влаштування нових полів в санітарних вузлах. Продовжуються роботи з монтажу мережі електропостачання (освітлення, електрообладнання, система сповіщення), врізки в систему опалення та монтаж радіаторів. Також розпочато шпаклювання стін, стель в окремих приміщеннях, де закінчено монтаж електропроводу, та продовжується монтаж металопластикових дверей, - розповідає інженер – будівельник  В.Великий.

Міський голова Сергій Іванович Філіпенко, перевіряючи хід виконання ремонтних робіт, зазначив, що робота з оновлення міської лікарні активно ведеться і найближчим часом як пацієнти, так і лікарі відчують ще більше позитивних змін.

Також керівник міста дав доручення в.о. головного лікаря міської лікарні Муравському І.Б. тримати всі питання, пов’язані з ремонтом, на особистому контролі.« повернутися до списку новин