Знам’янська міська рада
Знам'янка, Кіровоградська область

Театральна делегація Знам’янки на батьківщині корифеїв українського театру!

Фестиваль "Вересневі самоцвіти" щорічно збирає на кіровоградській землі, колисці українського національного театру, найкращі театральні колективи України. Тpадиційнo уpoчисте пpедставлення фестивалю, а цього року він вже 49-ий, відбулося на теpитopії заповідника-музею «Хутіp Надія». 

Пісенні та театральні майданчики, вистави від професійних і аматорських театрів області, виставка-продаж робіт майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, майстер-класи з гончарства і ткацтва – усе це чекало вдячного глядача. Окрасою свята стала церемонія нагородження переможців обласного огляду-конкурсу аматорських театральних колективів «Театральна весна Кіровоградщини», а також презентація Рушника Національної Єдності.

Було сказано багато  слів вдячності, від керівництва області, театральним аматорам – людям які в містах і селах нашої області зберігають і популяризують  театральне народне мистецтво. Звісно, що було багато відзнак і нагород серед яких найприємніша для нас - вручення посвідчення «НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ КОЛЕКТИВ» учасникам аматорського театру міського Палацу культури «Діалог», керівник Світлана Бойко.  

Ще одна перемога і гордість за наше місто в якому живуть і працюють талановиті люди.« повернутися до списку новин