Знам’янська міська територіальна громада

Кропивницький район

Відбулося засідання міської постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян

Дата: 01.08.2019 08:53
Кількість переглядів: 1145

Фото без описуПід головуванням першого заступника міського голови Загородньої В.Г. відбулося засідання міської постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян. Цей напрямок роботи є одним із пріоритетних напрямків діяльності виконавчого комітету.

Відділом загальним, контролю та роботи із зверненнями громадян встановлений суворий контроль за дотриманням термінів розгляду звернень громадян, якістю та повнотою відповідей заявнику. На засіданні заслухано інформацію начальника відділу загального, контролю та роботи із зверненнями громадян О.Григор’єву щодо стану розгляду звернень громадян у виконавчому комітеті по підсумках І півріччя 2019 р. 

Так у І півріччі 2019 р. до виконавчого комітету Знам`янської міської ради надійшло 1078 звернень громадян, порівняно з відповідним періодом 2018 р. - 985. Через органи вищого рівня протягом звітного періоду надійшло: Кіровоградську ОДА –10, Обласний контактний центр та Урядову гарячу лінію – 303.

Важливу роль у посиленні довіри до влади відіграє особисте спілкування представників влади з громадянами. Особистий прийом громадян міським головою протягом І півріччя 2019 року проводився відповідно до графіку. Так на особистих прийомах прийнято 62 громадянина, що на 34 більше порівняно з аналогічним періодом 2018 року. Зверненням громадян на особистих прийомах приділяється належна увага. У кожному випадку заявникам надається допомога або вишукуються шляхи вирішення їх проблем, надаються аргументовані відповіді та роз`яснення.

Упродовж 2019 року найактуальнішими та пріоритетними питаннями були питання соціального захисту. Кількість звернень у яких порушено питання становить – 505 (у порівняні з 2018 р. – 359), найбільше це питання: надання матеріальної допомоги на лікування, соціально-побутові питання, призначення та виплати соціальної допомоги, субсидій (монетизація), правильності їх нарахування.

Комплекс питань комунальної сфери у зверненнях громадян є другим за кількістю. Проведений аналіз звернень, які надійшли до виконавчого комітету підтвердив актуальність питань житлово-комунального господарства, а саме: проведення ремонту житлових будинків, ремонту покрівель, під’їздів, відмосток, внутрішньо-будинкових мереж водопостачання та електропостачання, ремонт доріг та тротуарів, відновлення зовнішнього освітлення, санітарний стан прибудинкових територій та ін. Протягом І півріччя кількість таких звернень становила – 228 (у порівнянні з аналогічним періодом 2018 р. – 176).

Актуальними залишаються питання надання земельних ділянок, набуття права власності на землю, поновлення терміну дії оренди землі, надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою. Питома вага звернень, у яких порушувались земельні питання становить 82 звернення (за відповідний період 2018 р. надійшло - 107). 

По кожному зверненню надано консультаційну допомогу особисто заявникам, роз’яснено законодавчі норми вирішення проблемних питань.  Всіх заявників обов`язково повідомляють письмово про результати розгляду їх звернень у терміни, визначені законодавством України.

Питання організації роботи зі зверненнями громадян перебуває на постійному контролі керівництва виконавчого комітету Знам’янської міської ради.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень